24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trey McBride i DJ Dallas odwiedzają żołnierzy w Polsce

Trey McBride i DJ Dallas odwiedzają żołnierzy w Polsce

W zeszłym miesiącu DJ Dallas wkroczył do dwóch nowych szatni. Pierwszą była szatnia Cardinals w Tempe. W innym brakuje typowych wkładek i bloków do kasku.

W ramach inicjatywy NFL Salute to Service Trey McBride z Dallas i Cardinals udał się za granicę do Polski, aby odwiedzić amerykańskich żołnierzy.

„Kobieta w szatniach (armii) jest jak szatnie w lidze NFL” – powiedział Dallas, który podpisał kontrakt z Cardinals w marcu. „Szczerze mówiąc, to futbol z bronią”.

Zarówno Dallas, jak i McBride mają przeszłość wojskową. Brat Dallas niedawno ukończył wojsko jako 11. Charlie Mortarman w piechocie. Jeśli chodzi o McBride’a, jego brat i dziadek służyli w marynarce wojennej.

Kiedy obaj otrzymali możliwość odwiedzenia żołnierzy podczas wycieczki po Organizacji Służb Zjednoczonych, skorzystali z okazji.

„To coś, co jest bardzo bliskie mojemu sercu” – powiedział McBride. „Chciałam być ich adwokatem, a kiedy poproszono mnie o wyjazd do Polski, nie mogłam odmówić. To było niesamowite przeżycie, świetnie się bawiłam”.

Pochodzenie rodzinne pozwoliło Dallasowi i McBride'owi poznać się przed podróżą, ale przed wyjazdem między Dallasem i McBride'em nie było nic. Nigdy się nie spotkali.

To było podczas jego sezonu jako członek Seahawks, kiedy zgodził się wziąć udział w wycieczce do Dallas. Jeszcze na tydzień przed wyjazdem McBride nie wiedział, że jego nowy kolega z drużyny to drugi zawodnik zaproszony przez NFL.

„Nadal nie wiedziałem, z kim idę, a potem pokazali mi (skład) i pomyślałem: «Cholera, to kolega z drużyny»” – powiedział Dallas. „Pokazali mi ulotkę i był to Trey, a ja nadal miałem na sobie sprzęt Seahawks”.

READ  Najmłodszy polski poseł zawieszony po ujawnieniu zarzutów o korupcję