17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Traderzy DeFi i polski sektor blockchain korzystają z niezmiennego sukcesu Solany w hackathonie Riptide

Zdjęcie

Riptite / Wody Beringa / Bez zmian

Riptite / Wody Beringa / Bez zmian

Riptite / Wody Beringa / Bez zmian

HONG KONG, 15 kwietnia 2022 r. (GLOBE NEWSWIRE) – The Bering Waters Group – wiodąca grupa przedsięwzięć i technologii OTC z siedzibą w Hongkongu – przekazała 30 000 USD grupie deweloperów blockchain w Polsce, aby zwiększyć przepływ środków pieniężnych na tokenie Solana. Dowody rynkowe i historyczne ułatwiają kupowanie i sprzedawanie cyfrowej waluty.

Invariant, peer-to-peer zautomatyzowany animator rynku (AMM) i zdecentralizowana giełda (DX) oceniany przez Bering Waters jako najlepszy polski projekt w globalnym Solana Riptide Hackathon. Nagroda ta, przyznawana przez Bering Waters i jedna z 57 nagród ogłoszonych przez organizatorów Hackathonu, będzie wspierać trwające prace Invariant na rzecz zwiększenia przepływu środków pieniężnych w ekosystemie Solana.

Ta nagroda jest częścią długoterminowej strategii Bering Waters: stworzenia silnej społeczności deweloperów w Polsce.

„Moja kariera w finansach i technologii objęła mnie dookoła świata, ale urodziłem się w Polsce.” Powiedziała Ewelina Leszczak, założycielka i CEO Grupy Bering Waters. „Jestem bardzo dumny, widząc, że Polska staje się kluczowym ośrodkiem innowacji blockchain, a cały zespół Bering Waters jest zaangażowany we wspieranie tego rozwoju”.

Bez zmian – można go znaleźć online pod adresem https://invariant.app – jest to system peer-to-peer do wymiany zasobów na blockchainie Solana. Protokół nowej generacji firmy jest wdrażany jako zestaw inteligentnych kontraktów, które koncentrują się na decentralizacji i wydajności, priorytetyzując wydajność, ochronę przed audytem, ​​bezpieczeństwo i samoopiekę, dzięki aspektowi skoncentrowanego przepływu środków pieniężnych.

„Kiedy wszystkie nasze zmienne oceny były czynnikiem, Invariant był wyraźnym zwycięzcą nagrody”. Powiedział Jurij Kashnikov z Frontu Technologii Beringa Waters. „Ten projekt tworzy AMM DEX skupiający się na wzbogaconym przepływie pieniężnym, który obsługuje długi portfel, co jest bardzo potrzebne w blockchain. ich.”

READ  Transmisja na żywo w Polsce: Bialstalk Lawlanders @ Krakow Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

„Dzięki finansowaniu, które otrzymaliśmy od Bering Waters, pracujemy nad lepszą transformacją naszego projektu w Solanie w ciągu najbliższych kilku miesięcy”. Wojciech Chichoki, CEO Unchanging Laboratories, powiedział. „To wielka przyjemność dla globalnego gracza, jakim jest Bering Waters Group, widzieć niewykorzystany potencjał talentów technologicznych na polskim rynku i prezentować swój dar deweloperom takim jak my. Nasz kraj ma talenty i chętnie pomagamy im wszystkim się rozwijać. „

Panel Arbitrażowy Bering Waters, kierowany przez Kashnikova i kierownika ds. technologii, Michaela Weinerpa, przyjrzał się wielu czynnikom, w tym gotowości rynkowej, prezentacji panelowej, wartości dodanej do ekosystemu Solana oraz przyszłej wizji i celach zwycięzcy projektu poza tym hackathonem. .

„Dzięki nagrodzie 30 000 dolarów programiści i zespoły w Beringwaters mają dziś możliwość korzystania z najodpowiedniejszej infrastruktury w blockchain, dostępu do Solany i – co najważniejsze – możliwości uzyskania strategicznego finansowania”. – powiedział Weinroop. „Cieszymy się, że Invariant ma teraz realną szansę na rozwój”.

Bering Waters zobowiązuje się do zwiększania rozmiaru i wykorzystania ekosystemu Solana poprzez szereg inicjatyw, w tym ukierunkowane inwestycje, przedsiębiorstwa i projekty wewnętrzne. Bering Waters wspiera programy edukacyjne i mentoringowe mające na celu wychowanie polskiej kadry blockchain i przygotowanie lokalnych przedsiębiorców do odniesienia sukcesu na arenie światowej.

Bering Waters Solana od dawna angażuje się w rozwój ekosystemu. Na przykład w grudniu 2020 r. Bering Waters kierował rozwojem SOLAR Bridge, pierwszej technologii do tłumaczenia danych z wysokowydajnego blockchainu Solana na trwałe i zdecentralizowane rozwiązanie pamięci masowej Arweave.

Jako inwestor w obu firmach, Bering Waters miał wyjątkową pozycję, aby dostrzec potencjał Solany i Arvieva w rozwiązaniu bezpośredniego problemu dla wszystkich blockchainów w celu zaspokojenia potrzeb sieci finansowych.

Uwaga dla redaktora: Michael Weinerrup, Bering Waters Tech Business Lead i Yuri Kashnikov, Bering Waters Tech Lead mogą kontynuować swoje wywiady związane z tą nagrodą. Aby umówić się na rozmowę, skontaktuj się z [email protected]

READ  Polskie prawo zakazujące restytucji mienia żydowskiego przechodzi w Senacie

O Grupie Bering Waters

Założona w 2018 r. Grupa Bering Waters to grupa trzech firm zajmujących się blockchainem i kryptowalutami, które zapewniają decydującą przewagę jej szerszym instytucjom finansowym, firmom blockchain i inwestorom indywidualnym na całym świecie. W skład grupy wchodzą następujące wiodące w branży przedsiębiorstwa: Bering Waters OTC, Bering Waters Ventures i Bering Waters Tech. Bering Waters Group z siedzibą w Hongkongu oferuje rozwiązania transgraniczne, które kontrolują przyjmowanie kluczowych nurtów w blockchain i kryptowalutach.

O Bering Waters Tech

Założona w 2020 roku firma Bering Waters Tech jest firmą konsultingową, która w strategiczny sposób współpracuje z rozwojem technologii i spółkami portfelowymi Grupy Bering Waters. W ramach partnerstwa, Developer Resources jest odpowiedzialny za strategiczne lokalizacje w celu rozwiązywania niedoborów umiejętności technologicznych, przyspieszania terminów produkcji oraz lokalnego opracowywania innowacyjnych rozwiązań i technologii.

Kontakt: [email protected]

Powiązane obrazy

Rysunek 1: Orkan / Wody Beringa / Niezmienny

Trzy ikony

Ta treść została opublikowana przez Usługa dystrybucji komunikatów prasowych na Newswire.com.

Połączyć