22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Timothée Chalamet z SNL jest krytykowany za żart wojenny między Izraelem a Hamasem

Timothée Chalamet z SNL jest krytykowany za żart wojenny między Izraelem a Hamasem

On gra

Timothée Chalamet już po raz drugi pełni funkcję gospodarza programu Saturday Night Live w telewizji NBC.

27-letni aktor podczas monologu otwierającego podkreślił swoje muzyczne doświadczenie, promując swoje filmy, które nadejdą po zakończeniu strajku SAG-AFTRA.

„To mój drugi raz, kiedy prowadzę Saturday Night Live, ale pod wieloma względami czuję się jak pierwszy raz. Ponieważ ostatni raz był w czasie koronawiru, co było dziwne. Przez cały tydzień noszę maskę – nie sądzę Więc.” „Lorne Michaels wiedział, kim jestem; ciągle nazywał mnie „Wynonną”” – zażartował Chalamet na początku swojego monologu. „Ale czuję się szczęśliwy, że mogę być gospodarzem po zakończeniu strajku SAG”.

Sprawy przybrały muzyczny obrót, gdy Chalamet zaczął śpiewać, aby zwrócić uwagę na swoje projekty.

„Mój nowy film „Wonka” trafi do kin 15 grudnia. Fandango.com, słowo kluczowe „Cholera, Hugh Grant ma wywrotkę Oompa Loompa” – powiedziała nominowana do Oscara gwiazda. „Jeśli chcesz obejrzeć trzygodzinny i długi połowę, a następnie przejdź do „Kwiatów zabójczego księżyca”. „Albo po prostu poczekaj na drugą część „Diuny”, po prostu sprawdź, zanim skorzystasz z łazienki”.

Timothée Chalamet rapuje o swojej „dziecięcej twarzy” w monologu „SNL”.

Chalamet, za radą członka obsady SNL, Marcelo Hernandeza, zmienił bieg i był mentorem w swojej szkole średniej Zmień ego Timmy Tim Do Piosenka rapowa poświęcona jego innym „baby twarzom”.

„Mam twarz młodego mężczyzny, ale ciało mężczyzny. Więc ukryj swoją żonę i ukryj też swoją babcię” – powiedział aktor.

Tekst stawał się coraz bardziej przejrzysty, gdy duet zauważył, że mają dziecięcą twarz i są „złym facetem”.

READ  Stacja telewizyjna w Minnesocie znajduje stare nagranie przedstawiające bardzo młodego księcia

Strajk SAG dobiegł końca, ale co dalej? To właśnie wtedy możesz spodziewać się powrotu swoich programów i filmów

Kenan Thompson przerwał, aby również wyrazić swoją opinię, przedstawiając młodzieńcze spojrzenie z czasów, gdy grał w komedii w Nickelodeon.

„Mam tę twarz od czasów Kenana i Kela i starzeję się jak wampir i starzeję się jak Pharrell” – powiedziała Thompson. „Przez całe życie byłam urocza w telewizji i myśleli, że mam 19 lat, ale tak naprawdę mam 63!”

Timothée Chalamet z SNL znalazł się pod ostrzałem za ośmieszenie Hamasu w czasie wojny z Izraelem

Jednak w niedzielę ludzie w mediach społecznościowych zareagowali na żart „SNL” odnoszący się do trwającej wojny między Izraelem a Hamasem.

„SNL i Timothée Chalamet rzucanie dowcipów Hamasowi w środku wojny, która jak dotąd pochłonęła życie ponad 4000 dzieci, jest nikczemne”. napisał na Twitterze jeden z użytkowników X.

Podczas skeczu Chalameta z „Please Don’t Destroy” postać gra aspirującego muzyka, który chce zakończyć swoje życie. „Musi być ktoś lub coś, na czym ci zależy” – mówi bohaterowi granej przez Chalameta członek grupy komediowej John Higgins. „Myślę, że to moja muzyka” – odpowiada Chalamet.

Kiedy postać Chalameta gra piosenkę dla grupy, nie do końca im się to podoba. Ale wciąż pytam: „Czy zamierzasz udostępnić to na Instagramie?”

Grupa zgadza się i pyta Chalameta o jego nazwę użytkownika na Instagramie. On odpowiada: „To jest Hamas, Hamas”.

„Tak, stary, nie udostępniam na Instagramie piosenki Hamasu” – mówi Martin Herlihy z „Please Don’t Destroy”.

napisał inny użytkownik X: „Tak, autorzy snl są częściowo winni tego kiepskiego żartu, ale także autorzy snl przekazują swoje pomysły gospodarzom, a gospodarze mają władzę, aby odmówić szkicom, które im się nie podobają… więc to głupio siedzieć tutaj i w ogóle udawać Timothée Chalamet. Ludzie byli bezradni podczas fotografowania (Sitcom).”

READ  Każdy film przedstawiający Taylor Swift i Travisa Kelce’a tańczących, kręcących się i zakochujących się na Coachelli

„Nikt nie zasługuje na cierpienie”: Pete Davidson opowiada o Izraelu i Hamasie w podcaście SNL

„Skecz Timothée Chalameta o Hamasie jest właściwie jedną z najgorszych i najbardziej obrzydliwych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem”. napisał inny użytkownik X.

– dodała kolejna osoba w mediach społecznościowych„Dwa tygodnie temu SNL szczyciła się otwartym monologiem o tym, że ich serca pękły z powodu tych (dotkniętych) konfliktem izraelsko-palestyńskim, tylko po to, by użyć Hamasu jako retoryki i odmówić uznania go za ludobójstwo”.

Chalamet był wcześniej gospodarzem SNL w grudniu 2020 r.

Poprzednio w „SNL”: Travis Kelce i Taylor Swift niespodziewanie pojawiają się na otwarciu sezonu