22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

John Oliver opowiada o zakończeniu strajku SAG-AFTRA i zastanawia się, czy potrzebuje jeszcze filmów – Termin

John Oliver opowiada o zakończeniu strajku SAG-AFTRA i zastanawia się, czy potrzebuje jeszcze filmów – Termin

Zaczął John Oliver W zeszłym tygodniu, dziś wieczorem Rozmawiamy o zakończeniu strajku SAG-AFTRA, ale potem zastanawiamy się, czy na filmy nadal jest popyt.

„Strajk SAG wreszcie się zakończył, co oznacza, że ​​produkcja filmów zostanie wznowiona” – powiedział Oliver w swoim talk show HBO. Następnie zażartował: „Chociaż szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy potrzebuję już filmów”.

Prowadzący wieczór powiedział, że zafascynował go 17-minutowy film przedstawiający, jak to określił, „chomik Gatsby przeżywający swoje najlepsze życie”. Oliver następnie pokazuje film przedstawiający chomika bawiącego się i zjeżdżającego po zjeżdżalni.

„To kompletne arcydzieło” – zauważył Oliver.

Następnie wymienia „Barbenheimera” jako coś, co mu się podoba i jest „dobre”, po czym dodaje: „Szczerze mówiąc, nie jest tak dobre” jak film o chomiku.

Na początku tego tygodnia SAG-AFTRA osiągnęła porozumienie ze studiami, które zakończyły 118-dniowy strajk. Nowa trzyletnia umowa umożliwi aktorom powrót do pracy i ożywienie Hollywood w celu wznowienia wstrzymanych produkcji.

Po transakcji Fran Drescher, prezes SAG-AFTRA, powiedziała: „Otrzymaliśmy zabezpieczenia, których potrzebowaliśmy w przestrzeni AI. Mamy pieniądze, których potrzebowaliśmy na nowe źródło przychodów. To były dwie największe, odrębne części. „

„Uzyskanie ochrony, której w naszym odczuciu desperacko potrzebowaliśmy, aby utrzymać kontrakt na następną dekadę, było dla nas naprawdę ważne” – dodała. „Mam na myśli, że wciąż są rzeczy, nad którymi tak naprawdę pracujemy, aby wejść w następną dekadę, ale w tej dekadzie jest wiele kamieni milowych”.

READ  William Shatner opisuje podróże kosmiczne w nowej książce „Boldly Go”