23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Supermodelka Elle Macpherson jest wściekła, ponieważ musiała czekać w kolejce celnej na lotnisku Dulles

Supermodelka Elle Macpherson jest wściekła, ponieważ musiała czekać w kolejce celnej na lotnisku Dulles

Autor: Kenta Walsh Cotton dla Daily Mail Australia

12:55 12 listopada 2023, aktualizacja 13:10 12 listopada 2023

Elle Macpherson straciła panowanie nad celnikami na lotnisku Dallas-Fort Worth w Ameryce, czekając w kolejce.

Według doniesień 59-letnia australijska modelka zaatakowała pracownika, gdy machano jej przez odprawę celną, prosząc o oddzwonienie. Teraz w Perth Niedziela.

WelleCo nie próbowało ukryć irytacji, gdy wszyscy musieli czekać na odprawę celną.

Elle musiała czekać w kolejce dłużej, niż się spodziewała, więc wyładowała swoją frustrację na ochronie i zażądała odpowiedzi.

„Dlaczego powiedziałeś, że mogę przejść, a potem powiedziałeś, że muszę wrócić?” – warknęła Elle.

Elle Macpherson, lat 59 (na zdjęciu) wpadła w panikę, gdy czekała w kolejce do celników na lotnisku Dallas-Fortworth w Ameryce.

„Przepuściłam tylko pięć osób” – kontynuowała. Wyprzedziłem ich, a teraz znowu jestem z tyłu.

Długonoga piękność miała na sobie torebkę Christiana Diora we wzór lamparta za 5300 dolarów i podczas zaręczyn była ubrana w luksusowe ubrania w stylu teksańskim.

Wybuch Elle nastąpił po tym, jak we wrześniu została ostro skrytykowana przez obserwujących, gdy jej marka WelleCo nie realizowała płatnych zamówień.

W niedzielę Perth Now doniosło, że australijska modelka rzekomo pozowała do zdjęć pracownikowi, gdy machano jej przez odprawę celną, prosząc o oddzwonienie.

Po tym, jak udostępniła efektowne selfie na firmowym koncie na Instagramie, została zaatakowana przez niezadowolonych klientów, którzy wciąż czekali na swoje produkty.

Niektórzy zaczęli komentować i twierdzili, że nie otrzymali jeszcze zamówień zamówionych nawet miesiąc temu, a obsługa klienta zignorowała ich.

„Dlaczego masz czas na publikowanie postów na IG, ale od 1 września nie zwracasz zamówień oczekujących” – napisała jedna z osób.

WelleCo nie próbowało ukryć irytacji, gdy wszyscy musieli czekać na odprawę celną

Przeczytaj więcej: 59-letnia Elle Macpherson pochwaliła się wysportowaną sylwetką w kostiumie kąpielowym bez pleców, robiąc zdjęcie pikantnego zachodu słońca

Inny powiedział: „Proszę, czy ktoś może odpowiedzieć na mój e-mail lub wiadomość prywatną, ponieważ pobrano ode mnie opłatę za subskrypcję, a nie otrzymałem jeszcze produktu”.

Hej, próbowałem odebrać zamówienie! Trzeci dodał: „Nikt nie odpowiedział na mój e-mail i prośbę o obsługę klienta”.

READ  Podobno John Lennon miał romans z nastoletnią asystentką założoną przez Yoko Ono

Inna osoba zasugerowała, że ​​Elle i WelleCo powinny „ponownie zająć się reklamą”, dopóki nie uzyskają „wystarczającej ekspozycji”.

Dyrektor generalny WelleCo, Leighton Richards, wydał oświadczenie, w którym rozwiązał ten problem i rozwiał obawy klientów, obwiniając „zwiększanie wolumenu” za brakujące zamówienia.

Wybuch Elle nastąpił po tym, jak we wrześniu została skrytykowana przez swoich obserwujących, gdy jej marka WelleCo nie realizowała płatnych zamówień.