16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Red Flames rozpoczynają kampanię Pucharu Świata remisem w Polsce: 1-1

Eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet Belgii (FIFA 19) 2023 przeciwko Polsce rozpoczęły się w piątek wieczorem remisem (FIFA 29) w Gdańsku 1:1.

Ewa Bazor dała Polsce prowadzenie w 40. minucie. Charlotte Tyson nie zdołała wybić piłki, a napastnik Wolfsburga trafił następnie w siatkę. Bajor przed przerwą był blisko 2:0. Jego drugi gol nie został dopuszczony do spalonego.

W 79. minucie Janice Cayman zdołała wyrównać szczęście. Osiągnął swój krzyżowy cel.

Trener reprezentacji Ives Cherniels nie mógł uwierzyć w spójne wartości profesjonalnych piłkarzy roku Laury de Neve, Eleny Tont, Elli van Gercoven i Cassandry Misibo z powodu kontuzji.

W grupie F Norwegia (FIFA 12) pokonała w czwartek Armenię (FIFA 128) 10-0. Albania (FIFA 75) i Kosowo (FIFA 115) zremisowały 1:1.

Więcej krajów

The Red Flames zagrają z Albanią we wtorek (20:30) na stadionie King Paudoin. Zwycięzca drużyny kwalifikuje się bezpośrednio do Pucharu Świata w Australii i Nowej Zelandii. Rozegranie drugiej play-offów.

Belgia nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata Kobiet. The Red Flames przegapił Mistrzostwa Świata 2019 we Francji z powodu porażki w play-off ze Szwajcarią. The Flames rozpoczęli swoje Mistrzostwa Europy w Holandii w 2017 roku i będą w Anglii w przyszłym roku, kiedy zagrają o tytuł Europy (rok później).

Po raz pierwszy 32 narody wezmą udział w Pucharze Świata w Australii i Nowej Zelandii zamiast 24. Stany Zjednoczone wygrały dwie ostatnie edycje.

Ewa Bazor dała Polsce prowadzenie w 40. minucie. Charlotte Tyson nie zdołała wybić piłki, a napastnik Wolfsburga trafił następnie w siatkę. Bajor przed przerwą był blisko 2:0. Jego drugi gol nie został dopuszczony do spalonego. W 79. minucie Janice Cayman zdołała wyrównać szczęście. Osiągnął swój krzyżowy cel. Trener reprezentacji Ives Cherniels nie mógł uwierzyć w spójne wartości profesjonalnych piłkarzy roku Laury de Neve, Eleny Tont, Elli van Gercoven i Cassandry Misibo z powodu kontuzji. W grupie F Norwegia (FIFA 12) pokonała w czwartek Armenię (FIFA 128) 10-0. Albania (FIFA 75) i Kosowo (FIFA 115) zremisowały 1:1. Red Flames gra przeciwko Albanii na stadionie King Paudoin we wtorek (20:30). Zwycięzca drużyny kwalifikuje się bezpośrednio do Pucharu Świata w Australii i Nowej Zelandii. Rozegranie drugiej play-offów. Belgia nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata Kobiet. The Red Flames przegapił Mistrzostwa Świata 2019 we Francji z powodu porażki w play-off ze Szwajcarią. The Flames rozpoczęli swoje Mistrzostwa Europy w Holandii w 2017 roku i będą w Anglii w przyszłym roku, kiedy zagrają o tytuł Europy (rok później). Po raz pierwszy 32 narody wezmą udział w Pucharze Świata w Australii i Nowej Zelandii zamiast 24. Stany Zjednoczone wygrały dwie ostatnie edycje.

READ  Innowacyjna analiza ruchu z AI w Polsce