29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Mets wyrazili „zaniepokojenie” ciałem Carlosa Correi

The Mets wyrazili „zaniepokojenie” ciałem Carlosa Correi

14:51: Dla mnie Jesse Rogers z ESPNUmowa z Metsami jest nadal „możliwa”, chociaż poinformował, że umowa może zostać przerobiona, biorąc pod uwagę problem. Chociaż nie wiadomo, jak będzie wyglądać odnowiony kontrakt, może on obejmować zmianę okresu obowiązywania lub zabezpieczenia finansowego kontraktu lub przeróbkę w celu zmiany kwoty gwarantowanych pieniędzy, które Corea zarobi, jeśli nie będzie go przez pewien czas z powodu specyficzna choroba nóg. Co powoduje niepokój. Rogers dodaje, że nie ma określonego harmonogramu rozwiązania tego problemu.

10:56: Carlosa CorreęZgodnie z raportem Metsów, fizyczność z Metsami „wzbudziła obawy”. Ken Rosenthal i Dan Hayes z The Athletic. Według raportu, obawy koncentrują się na chirurgicznie naprawionej dolnej części prawej nogi Correi. Correa zgodził się na 12-letnią umowę o wartości 315 milionów dolarów z Mets zaledwie kilka dni po tym, jak 13-letnia umowa o wartości 350 milionów dolarów z Giants upadła z powodu istotnych problemów.

Chociaż jest to niepokojące w świetle wydarzeń z ostatniego tygodnia, nie jest jeszcze jasne, co to oznacza dla statusu umowy. John Heyman z New York Post Z doniesień wynika, że ​​obie strony próbują obecnie rozwiązać problem.

Właściciel Mets, Steve Cohen, wypowiedział się już na temat umowy, mówiąc: Hej koleś wcześniej w tym tygodniu „Potrzebowaliśmy jeszcze jednej rzeczy i oto ona”. Jest to szczególnie ważne, ponieważ według raportu The Athletic rekordowa obsługa transakcji może utrudnić wycofanie się z umowy, chociaż nic nie wskazuje na to, że Mets chcą to zrobić.

To był niesamowity zwrot wydarzeń dla KFC w ciągu ostatniego tygodnia. Zgłoszone umowy oczekujące na podjęcie działań fizycznych generalnie weszły w życie bez żadnych problemów, ale umowa koreańska natrafiła na przeszkodę przy dwóch różnych okazjach w ciągu tygodnia. Co więcej, jest jednym z najlepszych wolnych agentów tej zimy i zawarł umowy warte ponad 300 milionów dolarów. Correa zgodził się na długoterminowy kontrakt z Giants 13 grudnia, ale wygasł on w poniedziałek po tym, jak Giants poprosili o więcej czasu na zbadanie medycyny po znalezieniu czegoś, co ich powstrzymało. Jednak agent Scott Boras szybko zmienił zdanie i udał się do Mets, którzy szybko zgodzili się na długoterminową umowę za 35 milionów dolarów mniej niż pierwotna umowa Giants.

READ  Saint Peter's stał się pierwszym 15. nasionem, które dotarło do Elite Eight w historii NCAA Championship

Boras chciał ponownie nawiązać współpracę z Bliźniakami po tym, jak umowa Giants upadła. Według raportu The Athletic zaoferowali mu dziesięcioletnią umowę o wartości 285 milionów dolarów, ale położyliby większy nacisk na fizyczną umowę przed tą umową niż na tę, którą podpisał z Minnesotą wcześniej w 2022 roku, biorąc pod uwagę długoterminowy charakter umowy. sugestia. Raport dodaje również, że teraz, gdy Correa stał się ponownie dostępny, Bliźniaczki nie były gotowe do zmiany swojej początkowej oferty i były chętne do zbadania problemów poruszonych w fizyce graczy z Giants.

Giganci milczeli w tej sprawie. Przepisy HIPAA zabraniają im ujawniania jasnych odpowiedzi na temat dokładnego charakteru urazu, ale szef operacyjny baseballu, Farhan Zaidi, wydał oświadczenie: „Chociaż mamy zakaz ujawniania poufnych informacji medycznych, jak publicznie stwierdził Scott Boras, istniała różnica zdań co do wyników badania fizykalnego Carlosa. Życzymy Carlosowi wszystkiego najlepszego.”

Obóz Corei zaprzeczył, by istniał jakikolwiek powód do niepokoju. Przed rozpoczęciem swojego fizycznego z Mets, Boras powiedział: „RhW tej chwili nie ma z nim nic, co mogłoby stanowić jakikolwiek problem medyczny,” Przez Anthony DiComo z MLB.com. Dodał również, że Giganci próbowali wykorzystać A.J „Kryształowa kula” Aby spróbować przewidzieć długoterminowe zdrowie Korei (tłum Laura Albanese z Newsday).

Różne raporty mówiły, że prawa noga Corei była problemem zarówno dla Giants, jak i Mets. W 2014 roku koreański nastolatek złamał prawą kość strzałkową i doznał niewielkiego uszkodzenia więzadła podczas gry w High-A w organizacji Astros. Ten uraz wymaga operacji artroskopowej w celu naprawy. Correa marnował czas na problemy z kciukami, plecami i żebrami w wielkich ligach, ale właściwy człowiek nigdy nie wysłał go na listę kontuzjowanych w ciągu ośmiu głównych sezonów ligowych.

Warto zauważyć, że zaledwie kilka lat temu Mets wycofali się z umowy zawodnika. W 2021 roku rekrutują Kumar Rukr dziesiąty w klasyfikacji generalnej i zgodził się na premię w wysokości 6 milionów dolarów, po czym zrezygnował z umowy po tym, jak zaniepokoił się czymś, co zobaczyli w ciele. Oczywiście wycofanie się z umowy wyboru draftu o wartości 6 milionów dolarów i kontraktu z gwiazdami o wartości 315 milionów dolarów to dwie różne rzeczy, a komentarze Cohena z pewnością dają pewność, że transakcja może zostać sfinalizowana w jakiejś formie.

READ  Aktualizacje piłkarskie na żywo z Gruzji i Mississippi, informacje o wynikach, kontuzjach i analizach meczu z 11 tygodnia

To najnowsze osiągnięcie w burzliwym okresie dla otwartego rynku w Korei. Był największym wolnym agentem po opuszczeniu Astros w zeszłym roku, ale po długoterminowym kontrakcie, którego szukał, nie usprawiedliwiało to, że podpisał trzyletni kontrakt z opcją rezygnacji za 105,1 miliona dolarów z Twins. Po zarobieniu 35,1 miliona dolarów w zeszłym sezonie i rozegraniu kolejnego dobrego sezonu, odpadł i wszedł na otwarty rynek drugą zimę z rzędu. Mega długoterminowa umowa, której szukał, w końcu zdawała się przynosić owoce, gdy ogłoszono, że Giants zgodzili się na 13-letnią umowę o wartości 350 milionów dolarów. Ta umowa nie doszła do skutku, ale Correa był w stanie szybko zabezpieczyć umowę z Metsami na ponad 300 milionów dolarów. Chociaż istnieje duża szansa na zawarcie umowy z Nowym Jorkiem, na razie panuje nad nią pewien sceptycyzm.