29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kup God of War z 40% zniżką podczas zimowej wyprzedaży Steam 2022

Dawny ekskluzywny God of War, który pojawi się na PC w 2022 roku, cieszy się aż 40% zniżką podczas zimowej wyprzedaży Steam 2022. Zniżka to świetna okazja dla tych, którzy jeszcze w nią nie grali.

Gra została pierwotnie wydana w 2018 roku na PS4, a ulepszona wersja została później wydana na PS5. Gracze otrzymają więcej ulepszeń w wersji na PC, ponieważ port Santa Monica Studios wykorzystuje doskonałe możliwości sprzętowe komputera.

Przy tak wspaniałych zniżkach dostępnych dla wszystkich użytkowników w okresie świątecznym, gracze powinni jak najlepiej wykorzystać dostępne oferty. Chociaż upragniony tytuł trafił na PC dopiero po czterech latach, wiele stopniowych ulepszeń zapewnia lepszą wydajność na superkomputerach. Przyjrzyjmy się, ile God of War będzie kosztować podczas zimowej wyprzedaży Steam 2022.


God of War’s Steam Winter Sale 2022 to okazja, biorąc pod uwagę to, co gra ma do zaoferowania

Cała społeczność graczy była podekscytowana, gdy Sony ogłosiło, że wprowadza God of War na PC. Wydanie z 2018 roku zostało dobrze przyjęte przez krytyków, ale ograniczało się do Stacja Play Konsole wypuszczają nawet w tym roku port na PC. Wersja na PC nie tylko uczyniła grę bardziej dostępną, ale Santa Monica zadbała również o to, aby port na PC znacznie poprawił oprawę graficzną i wydajność gry.

Wersja PC gry God of War kosztuje zwykle 49,99 USD. Jest to pierwotna cena, po której gra była oferowana na Steamie i pozostaje taka sama przez większą część roku. Wcześniej jednak przez krótki czas dostępna była zniżka Zimowa wyprzedaż Steam 2022 Przenieś sprawy na wyższy poziom.

Każdy, kto kupi grę podczas wyprzedaży, może skorzystać z 40% zniżki i zapłacić tylko 29,99 USD za kopię. Wielu graczy już uważa, że ​​wersja 2018 jest warta pełnej ceny. Obecna zniżka tylko osładza ofertę, ponieważ gracze mogą cieszyć się całą zawartością, oszczędzając dużo pieniędzy.

READ  Raport: Apple przygotowuje się do wydania „powodzi” nowych urządzeń jesienią

God of War 2018 zapoczątkował nordycką epopeję serii, w której Kratos podróżuje przez pokryte śniegiem krainy, aby dotrzeć na szczyt najwyższej góry i rozrzucić prochy swojej żony. Po raz pierwszy w serii dołącza do niego jego syn Atreus.

Co więcej, komputer Wersję można odtwarzać w rozdzielczości 4K na obsługiwanym sprzęcie, co stanowi znaczną aktualizację w stosunku do wersji konsolowej. Funkcje takie jak NVIDIA DLSS i Reflex Support (opcje niedostępne dla użytkowników konsoli) pozwalają graczom majstrować przy ustawieniach.

Zdobycie gry z umową podczas zimowej wyprzedaży Steam 2022 nie powinno stanowić problemu dla tych, którzy kochają świetne przygodowe gry akcji. Gra nigdy nie pokazuje swojego wieku i ma wiele do zaoferowania, z wciągającą rozgrywką hack and slash, skomplikowanymi łamigłówkami i fascynującą historią. Dopiero okaże się, czy Sony rozszerzy to samo traktowanie na najnowszą wersję Ragnarokdruga część podróży Kratosa i Atreusa.

Pod redakcją Siddhartha Satisha