22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Teraz przyszła kolej na nieoficjalne rendery Galaxy Z Flip 6

Teraz przyszła kolej na nieoficjalne rendery Galaxy Z Flip 6

Choć ogólna obudowa urządzenia jest podobna do ubiegłorocznej wersji Z Flip 5 i obejmuje składany wyświetlacz wewnętrzny o przekątnej 6,7 cala oraz wyświetlacz na obudowie o przekątnej 3,4 cala, Inteligentne przerwy Doniesienia wskazują, że jego grubość może wzrosnąć z 6,9 mm do 7,4 mm, co wywołuje spekulacje na temat tego, do czego zostanie wykorzystana dodatkowa przestrzeń wewnętrzna. Teoria operacji forward pochodzi od A GalaxyClub raport z zeszłego roku, z którego wynikało, że pojemność akumulatora Z Flip 6 może wzrosnąć z 3700 mAh do 4000 mAh. To posunięcie, które mogłoby (miejmy nadzieję) rozwiązać problem żywotności baterii, którą widzieliśmy w Z Flip 5.

Inne specyfikacje obejmują procesor Snapdragon 8 Gen 3 i powrót konfiguracji z dwoma kamerami z zeszłego roku. Inteligentne przerwy Z doniesień wynika, że ​​ponownie będą one miały rozdzielczość 12 Mpix. GalaxyClub Wcześniej informowano, że Samsung testuje możliwość włączenia 50-megapikselowego aparatu głównego do Z Flip 6, ale nie jest jasne, czy trafi on do urządzenia finalnego. Dostępne kolory to jasny fiolet i miętowa zieleń.

Chociaż nie da się tego stwierdzić na podstawie renderów, trzeba sobie wyobrazić, że zestaw funkcji Galaxy AI firmy Samsung pojawi się w nadchodzących składanych urządzeniach. Mniej jasne jest to, czy pojawią się jakieś nowe narzędzia AI, czy też funkcje będą podobne do tych, które widzieliśmy w Galaxy S24.

READ  Virtuosi asystujący Konami przy tworzeniu remake'u Metal Gear Solid 3