24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wieczna chwała czeka w próbach — Diablo IV — Wiadomości Blizzarda

Wieczna chwała czeka w próbach — Diablo IV — Wiadomości Blizzarda

Próby wzywają cię, wędrowcze. Walcz o swoje miejsce w rankingach, gdy tylko się pojawią 5 marca. Co tydzień możesz opanować nowy Rękawiczka: Stały, nieliniowy loch, w którym będziesz walczyć o jak najlepszy wynik. Kto będzie walczył o zdominowanie konkurencji, zdobycie upragnionych pieczęci i zapewnienie sobie miejsca w rankingach? Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się niezaprzeczalnym?

Wraz z nadchodzącą łatką śródsezonową wejdą w życie istotne zmiany w balansie klas i aktualizacje Towarzysza Seneschala, które pojawią się w łatce wprowadzającej tę loch z wyzwaniem, dlatego będziemy aktywnie monitorować opinie, aby wprowadzić zmiany mając na uwadze Rękawicę. Aby przeczytać więcej na temat nadchodzących zmian, przeczytaj informacje o aktualizacji Diablo IV.


Kodeks Żywnościowy

Sprawdź swoje umiejętności w walce

Udowodnij swoją siłę

Podbij swoją legendę

Zrabuj skrytki

Tabele liderów i Sala Starożytnych


Sprawdź swoje umiejętności w walce

To pełne adrenaliny wyzwanie jest dostępne dla wszystkich klas w świecie sezonowym, zarówno zwykłych, jak i hardcorowych. Gdy dotrzesz do IV poziomu świata, udaj się do południowo-zachodniego portu Gea Kul. Na końcu ich najdłuższej platformy znajduje się ogromny Róg Prób. Aktywuj go, aby uzyskać dostęp do Rękawicy. Chociaż dostęp do wyzwania możesz uzyskać po osiągnięciu IV poziomu świata, poziomy potworów przekroczą poziom 100, więc postacie, które osiągnęły poziom 100, mają większe szanse na zwycięstwo w nadchodzącej masakrze.

Wyzwaniem jest stały, nieliniowy loch, który zmienia się co tydzień. To loch końcowy, w którym mistrzostwo, przebiegłość i umiejętności zdobędą najwyższe wyniki. Twój wynik zależy od tego, ile Dowód siły Możesz zyskać na zabijaniu potworów i otwieraniu skrzyń w ciągu 8 minut. Za każdym razem, gdy podejmiesz wyzwanie w ciągu tygodnia, będzie ono identyczne, dzięki czemu możesz opracować najskuteczniejszą metodę uboju i pozwolić, aby tusze zaznaczały Twoje postępy.

READ  Kontroler do gier Razer Kishi Ultra zapewnia dotyk Twojemu telefonowi, komputerowi lub tabletowi USB-C

Wyzwanie kończy się co tydzień Wtorek, 8:00 czasu polskiego Wraz z nadejściem kolejnej, zupełnie innej rękawicy 10:15 czasu pacyficznego. Daj z siebie wszystko, aby osiągnąć wszystko, co w Twojej mocy, i walcz do samego końca co tydzień, zanim ponownie rozpocznie się kolejne wyzwanie.

Powrót do góry


Udowodnij swoją siłę

Udowodnienie swojej siły to nazwa gry. Dowód siły– który określa Twój ogólny wynik – można uzyskać zabijając niekończące się hordy potworów i otwierając skrzynie. Kolumny mogą zwiększyć liczbę zdobywanych wskazówek, albo poprzez mnożniki punktów, albo przez ożywienie właśnie zabitych potworów. Podczas gdy filary punktowe zwiększają twoje dowody siły, kapliczki oparte na sile mogą również pojawić się w wyzwaniu. Po zabiciu bossa w lochu, pojawi się kapliczka, w której został on zabity. Aktywuj kapliczkę, aby otrzymać jeden z różnych dostępnych efektów kapliczki, które będą identyczne za każdym razem, gdy zabije się tego samego bossa w rękawicy.

Agresja, skuteczność i strategia doprowadzą Cię do wiecznego sukcesu w wyzwaniu. Biorąc pod uwagę, że jest to loch o stałym układzie, za każdym razem, gdy wejdziesz do niego w ciągu tygodnia, układ lochu będzie identyczny. Wypróbowywanie różnych metod i ulepszanie układu będzie miało kluczowe znaczenie dla opanowania układu na każdy tydzień.

Będziesz mógł odrodzić się po śmierci w Rękawicy, ale za każdą śmiercią stracisz jedną trzecią swojego wyniku. Jednakże ty lub twój kolega z drużyny możecie odzyskać wszystkie utracone wskazówki dotyczące mocy w miejscu twojej ostatniej śmierci, kiedy wrócisz do lochu.

Powrót do góry


Podbij swoją legendę

Wraz ze wzrostem Twojego wyniku wzrasta również Twoja pozycja w próbach. Twoje końcowe oceny mogą Ci pomóc Uszczelki– Zaznacz swoje umiejętności w wyzwaniu w tym tygodniu. Zdobywanie fok dowodzi Twoich umiejętności innym wędrowcom. Do zdobycia są cztery poziomy pieczęci:

  • Pieczęć krwi
  • Pieczęć wytrwałych
  • Pieczęć Żelaznej Woli
  • Pieczęć beneficjentów

Pieczęć Krwi jest tym, co większość z was będzie starała się zdobyć w pierwszej kolejności, podczas gdy Pieczęć Godnych zostanie przyznana tylko tym, którzy poświęcili się ostatecznemu rozlewowi krwi w Rękawicy. Wynik wymagany do zdobycia każdego znaczka będzie się zmieniać z tygodnia na tydzień, w zależności od projektu wyzwania i rozdziału, w którym grasz. Wyniki te są proporcjonalne do wielkości grupy: większym grupom łatwiej będzie uzyskać wyższe wyniki niż indywidualni gracze i będą one śledzone w osobnej tabeli liderów.

Dotarcie na sam szczyt zajmie trochę czasu, więc nie spodziewaj się, że słaby występ sprawi, że znajdziesz się w gronie najlepszych.

Powrót do góry


Zrabuj skrytki

Zdobycie Dowodów Siły jest Twoim jedynym priorytetem w wnętrznościach Rękawicy, więc po ukończeniu otrzymasz nagrodę w postaci łupów. Niezależnie od tego, czy zdobędziesz pieczęć, czy nie, jeśli weźmiesz udział w The Gauntlet, po każdej rundzie nadal otrzymasz małą skrzynkę.

Kiedy cotygodniowe wyzwanie zostanie zresetowane, w zależności od Twojego najlepszego wyniku wygrasz Próbne pamięci podręczne. Im wyższy wynik, tym więcej pamięci podręcznej otrzymasz na tydzień. Zdobycie skrytki prób gwarantuje jednego legendarnego przodka i jest proporcjonalne do przyznanej rangi skrytki. Zdobycie Pieczęci Godnego zapewni pożądane skarby, ponieważ gwarantuje upuszczenie przedmiotów o poziomie mocy 925.

Zdobycie pieczęci o wyższej randze nadal zapewni nagrody za niższą pieczęć, natomiast zapieczętowanie godnych zapewni wszystkie dostępne w tym tygodniu skrzynie z pieczęciami. Możesz także zdobyć wiele pieczątek, korzystając z różnych dostępnych drabinek wyzwań.

Powrót do góry


Tabele liderów i Sala Starożytnych

Tabele liderów są oddzielone drabinkami według kategorii, wielkości grupy, normalnej i hardcorowej.

Można je także filtrować według znajomych i klanu, aby zobaczyć, jak wypadasz na tle najbliższych sojuszników. Jeśli chcesz bardziej przyjaznej rywalizacji, zastosuj te filtry do poszczególnych drabinek, aby zobaczyć, kto jest najbardziej zabójczym z Twoich znajomych w historii.

Tylko ci grający solo otrzymają drabiny specyficzne dla klasy. Oznacza to, że w sumie istnieje 16 możliwych tygodniowych drabin, na które można się wspiąć. Twoje najlepsze wyniki we wszystkich klasach, postaciach i platformach określą Twoje kruche miejsce wśród wielkich. Nie musisz włączać gry międzyplatformowej, aby uzyskać ranking w rankingach, ale musisz włączyć grę międzyplatformową, aby wyświetlić tabelę liderów w grze.

Pamiętaj, że chociaż drabinki dla każdej cotygodniowej tabeli liderów będą aktywne, gdy wyzwanie nadejdzie 5 marca, poczekamy z uruchomieniem naszego konkursu wyzwań, abyśmy mogli zrównoważyć go pod kątem twoich umiejętności i możliwości. Ponieważ ta śródsezonowa aktualizacja wprowadza aktualizacje balansu klas i zmiany w Towarzyszu Seneszala, chcemy mieć pewność, że będziemy w stanie monitorować Wasze opinie i wprowadzać aktualizacje w razie potrzeby. Więcej szczegółów na temat konkursu Gauntlet poznamy już wkrótce!

Jeśli uda Ci się zapewnić sobie miejsce w pierwszej setce dowolnego rankingu, otrzymasz także trofeum wierzchowca Conqueror's Crest.

Jeśli uda Ci się zostać The Greatest Among Us i znaleźć się w pierwszej dziesiątce któregoś z rankingów, Twoje imię i postać zostaną uwiecznione na stałej liście Sala Starożytnychdzięki czemu przyszłe hordy turystów będą mogły zobaczyć pożądane wyniki.

Najlepsze doświadczenia i podejmij wyzwanie, gdy pojawi się ono 5 marca.

Powrót do góry