25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Telefony Pixel właśnie otrzymały funkcję sprawdzania połączeń nowej generacji

Telefony Pixel właśnie otrzymały funkcję sprawdzania połączeń nowej generacji

Firma Google właśnie ogłosiła, że ​​niektóre telefony Pixel otrzymają funkcję sprawdzania połączeń nowej generacji. Poprawia to istniejącą wcześniej funkcję ekranu połączenia poprzez wdrożenie nowego przycisku powitalnego. Po kliknięciu system wdroży Asystenta Google, który będzie mówił w Twoim imieniu.

Cyfrowy asystent zapyta dzwoniącego, dlaczego próbuje się z Tobą skontaktować, a Ty będziesz mógł usłyszeć odpowiedź w czasie rzeczywistym. Jeżeli wydaje Ci się to ważne, możesz przerwać i rozpocząć rozmowę. Jeśli nie, możesz kopnąć je na krawężnik i wrócić do oglądania telewizji.

Asystent Google już tam jest, ale przycisk Witamy daje użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, kiedy rozpocząć proces skanowania. Istnieje nawet opcja poinformowania dzwoniącego, aby chwilę poczekał, jeśli nie możesz jeszcze podejść do telefonu. Oprócz elementu czasu rzeczywistego możesz przeglądać widżet ofert w dowolnym czasie. Nowa aktualizacja Ekranu połączeń jest dostępna tylko na telefonach Pixel Fold, Pixel 6 i nowszych.

Jest to część większego marcowego spadku liczby funkcji w telefonach Pixel. Smartfony Google będą teraz mogły udostępniać 10-bitowe filmy HDR bezpośrednio na Instagramie, bez konieczności ich przetwarzania. Przypomina to podejście przyjęte ostatnio przez Samsunga

Ta funkcja rozszerza także ofertę firmy o smartfony Pixel 7. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala to ludziom wyszukiwać obiekty po prostu rysując okrąg wokół obiektu. Narzędzie było wcześniej dostępne wyłącznie dla użytkowników Pixela 8 i Galaxy S24.

READ  Gracze MW3 odkrywają strategię, która sprawia, że ​​Infectious Holiday jest niemożliwe do wygrania