1 maja, 2024

Teksas odniósł ogromne zwycięstwo nad Alabamą

Twórz wszystkie dowcipy z serii „Texas is Back”, jakie tylko chcesz.

W sobotę Longhorns zasłużyli sobie na wiele powodów do przechwalania się potężnym zwycięstwem 34-24 nad Alabamą w Tuscaloosa.

Rozgrywający Teksasu, Quinn Ewers, rzucił na 349 jardów i miał trzy przyłożenia, poprowadził ofensywę do ważnej gry po świetnej grze w drugiej połowie. Karmazynowy Przypływ po prostu nie mógł za nim dotrzymać.

Wcześniej tego dnia oczy wszystkich ponownie były zwrócone na Buffy. Po powolnym początku drużyna Colorado nabrała ofensywnego rytmu w drugiej połowie i poszybowała ku zwycięstwu przeciwko Nebrasce. Tymczasem drużyna Utah o włos uniknęła trudnego meczu wyjazdowego z Baylorem, kończąc go w dramatyczny sposób.

W innym ciekawym meczu poza konferencją Miami odniosło imponujące zwycięstwo 48-33 nad 23. drużyną Texas A&M, a drużyna Hurricanes QB Tyler Van Dyke rzuciła na odległość 374 jardów i pięć przyłożeń.

A Ole Miss z numerem 20 wykorzystała ogromną przewagę w drugiej połowie, aby odskoczyć od Tulane z numerem 24 i odnieść imponujące zwycięstwo na wyjeździe.

Najlepszym meczem dnia jest mecz Alabama, w którym rozgrywany jest Teksas. Jest to także weekend, podczas którego wiele rozstawionych drużyn wyrusza w trasę, aby zmierzyć się z nierozstawionymi przeciwnikami, więc w drugim tygodniu będzie mnóstwo innych zaskakujących możliwości.

(Wszystkie czasy podano w czasie EST.)

Czas: 19:30 | ABC | Czcionka: Wisconsin -5.5 | Razem: 58

W zeszłym tygodniu era Luke’a Fickella rozpoczęła się powoli na własnym stadionie z Buffalo, ale Badgers (co nie było zaskoczeniem) szybko rzucili się na ziemię i w końcówce uciekli z meczu. W wygranym 38-17 meczu Chez Mellusi i Braelon Allen przebiegli ponad 140 jardów. Z drugiej strony, pokaz lotniczy Cougars z Camem Wardem w roli głównej rozpoczął się tam, gdzie został przerwany w zeszłym sezonie. Young rzucił na 451 jardów i trzy niszczyciele czołgów w łatwym zwycięstwie 50-24 nad Colorado State. Czy Borsuki mogą spowolnić Warda w Pullmanie?

READ  Źródło mówi CNN Gisele Bundchen i Tom Brady „żyją osobno”