23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift ujawnia tracklistę „Tortured Poets Oath”

Taylor Swift ujawnia tracklistę „Tortured Poets Oath”

Taylor Swift ujawniła listę utworów na swój nadchodzący album „The Tortured Poets Department”, którego premiera zaplanowana jest na 19 kwietnia.

Swift udostępniła zdjęcie czegoś, co wydaje się być tyłem płyty, z listą utworów zawierającą Post Malone’a w piosence „Fortnight” oraz Florence + the Machine w innym zatytułowanym „Florida!!!”.

W ubiegły weekend Swift zdobyła nagrodę Grammy w kategorii Album Roku i Najlepszy Popowy Album Wokalny za swój album „Midnights”, a w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia tego ostatniego ogłosiła rychłe nadejście kolejnego studyjnego albumu.

„Cóż, to moja 13. nagroda Grammy i to moja szczęśliwa liczba. Nie wiem, czy już wam to mówiłam” – zażartowała Swift na zakończenie swojego przemówienia. Następnie podziękowała fanom, a w zamian: powiedziała, że ​​nagrodzi ich „wyjawieniem sekretu, który przed tobą ukrywam”. Przez ostatnie dwa lata mój nowy album ukaże się 19 kwietnia”.

A Link do zamówienia w przedsprzedaży na stronie SWIFT Szczegóły nowego albumu: Będzie się na nim znajdować 16 utworów, a wersje winylowe, CD i kasetowe będą zawierały bonusowy utwór zatytułowany „The Manuscript”. Dostępna jest także kolekcjonerska 24-stronicowa okładka książki z trzema odręcznymi słowami i nigdy wcześniej nie widzianymi obrazami.

Zobacz listę utworów poniżej.

strona l
piętnaście dni (Praca. Posta Malone’a)
Sekcja torturowanych poetów
Mój syn niszczy tylko swoje ulubione zabawki
W dół źle

Strona B
Na razie, Londyn
Ale mój ojciec go kochał
Świeżo prosto z slammera
Floryda!!! (Florencja + maszyna)

Strona c
Winny jak grzech?
Kto się mnie boi, mała?
Mogę to naprawić (naprawdę nie mogę)
lol

strona d
Mogę to zrobić ze złamanym sercem
Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył
Alchemia
Klara Łuk
Dodatkowy utwór: rękopis