24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Browns zatrudniają Kena Dorseya jako koordynatora ofensywy: źródło

Browns zatrudniają Kena Dorseya jako koordynatora ofensywy: źródło

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nowego koordynatora ofensywy prowadzone przez Cleveland Browns dotarły do ​​Kena Dorseya, podało w niedzielę źródło zespołu. Dorsey, który na początku tego miesiąca przeprowadził wywiad z Browns, grał kiedyś w Cleveland i był koordynatorem ofensywy w Buffalo w zeszłym sezonie.

Bills zwolnili Dorseya w listopadzie zeszłego roku, a Browns rozglądali się za koordynatorem ataku po zwolnieniu Alexa Van Pelta trzy dni po przegranej w rundzie z dziką kartą.

Browns z 2023 roku zostali pierwszą drużyną od 2015 roku, która wygrała mecz z czterema różnymi rozgrywającymi, co jest głównym powodem, dla którego Kevin Stefański może potencjalnie zdobyć swoją drugą nagrodę Trenera Roku NFL, gdy zostanie ona ogłoszona 8 lutego. Browns zwolnili jednak Van Pelta i dwóch innych asystentów ofensywnych, ponieważ ich zdaniem ofensywa nie osiągnęła stale wysokiego poziomu w przypadku Deshauna Watsona, który rozegrał 12 meczów w ciągu dwóch sezonów i nadal ma kontrakt na kolejne trzy sezony.

Sezon 2023 Watsona zakończył się w listopadzie z powodu operacji barku. Oczekuje się, że Watson będzie gotowy do rozpoczęcia programu poza sezonem, a Dorsey wniesie do nowej pracy swoje wcześniejsze doświadczenie w trenowaniu Cama Newtona i Josha Allena.

Dorsey (42 l.) był trenerem drużyny Carolina Panthers w latach 2013–2017, zanim dołączył do Bills w 2019 r. Przez dwa lata pracował jako trener rozgrywających drużyny Buffalo, w 2021 r. dodał tytuł koordynatora gry podań, a następnie został zatrudniony jako koordynator ofensywy przed ligą mecz. Sezon 2022.

Stefański zwoływał przedstawienia przez wszystkie cztery sezony w Cleveland, ale nie jest jasne, czy Stefanski czy Dorsey będą zwoływać przedstawienia w następnym sezonie. Van Pelt również blisko współpracował z rozgrywającymi przez cztery sezony, chociaż Browns mieli trenera rozgrywających zatrudnionego w latach 2022 i 2023.

Tommy Reese, były koordynator ofensywy w Alabamie i Notre Dame, będzie trenował grę w trudnych sytuacjach, a także będzie odgrywał rolę w ogólnej grze podań. Trener skrzydłowych Chad O'Shea posiada tytuł koordynatora gry podań.

READ  Jak Arda Guler pasuje do składu Realu Madryt – a przede wszystkim ich polityka dotycząca transferów młodzieży

Brownowie nie będą oficjalnie komentować żadnych zmian kadrowych, dopóki nie zostanie sfinalizowany sztab i sfinalizowane tytuły.

Po co wprowadzać tę zmianę teraz?

Brownowie odbyli pięć potwierdzonych rozmów z koordynatorami, a Dorsey jest jednym z trzech, którzy mieli wcześniej doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych. Jednym z pozostałych był Brian Johnson, który właśnie został zwolniony ze stanowiska koordynatora ofensywy Eagles, a innym był Kellen Moore, który wcześniej w weekend podobno zgodził się przyjąć dawną pracę Johnsona w Eagles.

Moment, w którym pojawiła się wiadomość, że Brownowie zatrudnili Dorseya, był dziwny, biorąc pod uwagę, że nadszedł późno w meczu o mistrzostwo AFC, ale Brownowie spędzili prawie dwa pełne tygodnie na ocenie dostępnych opcji i rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami.

Drużyna Bills 2022 zajęła drugie miejsce pod względem liczby zdobytych jardów i piąte pod względem liczby jardów podań na mecz. Dorsey został zwolniony po listopadowym kryzysie w 2023 r., gdy bilans Billsów wynosił 5–5. Zespół atakujący po 10 meczach nadal plasuje się w pierwszej dziesiątce pod względem jardów i punktów.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Rich Barnes/USA Today)