24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift reaguje na parodię „All Too Well” Ryana Goslinga w „Saturday Night Live”

Taylor Swift reaguje na parodię „All Too Well” Ryana Goslinga w „Saturday Night Live”

muzyka

Hej dziewczyno, Ryan Gosling właśnie zaśpiewał twoją piosenkę.

Taylor Swift odpowiedziała na cover Ryana Goslinga i Emily Blunt jej hitu „All Too Well” z 2012 roku, który wykonała w weekend w „Saturday Night Live”.

„Wszystko w porządku” (wersja Ryana i Emily)!!!” Swift pochwaliła się swoją historią na Instagramie. „Przypadkowo przyłapałem się na śpiewaniu tej wersji podczas trasy koncertowej. Ten monolog jest wszystkim.

Swift (34 l.) dodał kilka dłoni w kształcie serca Klaszcz też emoji.

Gosling rozpoczął swój monolog od stwierdzenia, że ​​nie chce rozmawiać o swojej postaci z „Barbie”, ale szybko zmienił zdanie.

Emily Blunt i Ryan Gosling w programie Saturday Night Live. Saturday Night Live/NBC
Ryan Gosling był gospodarzem Saturday Night Live 13 kwietnia 2024 r. Saturday Night Live/NBC

„Wiesz, kiedy grasz tak silną postać przez tak długi czas, po prostu odpuszczenie jest jak rozstanie i przepracowanie tego, tak naprawdę tylko jedna rzecz może pomóc: świetna muzyka Taylor Swift” – powiedział. Usiadł obok fortepianu.

Następnie Gosling zaczął śpiewać: „To prawda, podarłem Venice Beach / Moje ubrania były obcisłe / Ale było coś w tym spandexie, co pasowało / Zostawiłem łyżwy w tym dużym różowym domu / Ale wciąż mam futro i jestem założę to teraz.”

Kontynuował: „Gdybym powiedział, że wszystko w porządku, wiesz, że skłamałbym / Ponieważ byłem po prostu Kane’em, a teraz jestem po prostu Ryanem”.

Ryan Gosling został pochwalony przez Taylor Swift po jego występie w SNL w swojej historii na Instagramie. Saturday Night Live/NBC
Emily Blunt i Ryan Gosling wystąpią wspólnie w nowej komedii The Fall Guy. Saturday Night Live/NBC

Gosling (43 lata) i Blunt (41 lat) występują razem w nowej komedii The Fall Guy. Śpiewa część piosenki „All Too Well” w zwiastunie filmu.

Duet był gospodarzem ceremonii rozdania Oscarów w 2014 r., podczas której dokuczały sobie nawzajem, że ich filmy „Barbie” i „Oppenheimer” rywalizowały latem w kasie.

Podczas gdy Gosling był gospodarzem SNL w Nowym Jorku, Swift mieszkała ze swoim chłopakiem Travisem Kelce w Coachella w Indio w Kalifornii. Widziano ich tańczących i obserwujących jej chłopaka i asystenta, Jacka Antonoffa, Występuje ze swoim zespołem Bleachers.

READ  Millie Bobby Brown chce zagrać w filmie Britney Spears
Ryan Gosling w programie Saturday Night Live. Taylor Swift/Instagram
Taylor Swift występuje na koncercie na stadionie Arrowhead w Kansas City w stanie Missouri, 8 lipca 2023 r. Getty Images do zarządzania prawami TAS
Taylor Swift i Travis Kelce w weekend na Coachelli.

Według doniesień para została W ekskluzywnym, dostępnym tylko dla członków Madison Club La Quinta, aby zapewnić sobie prywatność podczas festiwalu muzycznego. Domy w społeczności Madison Club mają wartość od 3 do 10 milionów dolarów, natomiast opłata za rozpoczęcie członkostwa w golfie wynosi 250 000 dolarów, a roczna opłata wynosi 70 000 dolarów.

W piątek wystąpiły także przyjaciółki Swift, Lana Del Day i Sabrina Carpenter, a w sobotę wystąpił także raper Ice Spice, który dołączył do niej w lutym podczas Super Bowl.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/15/entertainment/taylor-swift-reacts-to-ryan-goslings-all-too-well-spoof-on-saturday-night-live/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania