24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift reaguje na cover Ryana Goslinga „All Too Well” w „SNL”

Taylor Swift reaguje na cover Ryana Goslinga „All Too Well” w „SNL”

Wygląda na to, że Taylor Swift również nie ma dość Ryana Goslinga w roli Kane’a.

W sobotnim odcinku Sobotnia noc na żywoa dołączył do niego gospodarz Ryan Gosling Kozioł ofiarny Podczas monologu partnerka z filmu Emily Blunt zaśpiewała przebojową piosenkę Taylor Swift „All Too Well”.

Sytuacja była taka, że ​​Gosling początkowo powiedział, że nie będzie o tym mówił lalka Barbie postać w serialu, ale zmienił zdanie i postanowił zaśpiewać o swoich uczuciach.

„Wiesz, kiedy tak intensywnie grasz jakąś postać przez tak długi czas, pozwalając, żeby to wyglądało na rozstanie i przepracowując to rozstanie, tylko jedna rzecz może pomóc: świetna muzyka Taylor Swift” – powiedział Gosling, siadając . Siedzi przy pianinie, nosi okulary przeciwsłoneczne i biały futrzany płaszcz podobny do swojej postaci z filmu.

Następnie Gosling zaczął śpiewać: „To prawda, podarłem Venice Beach / Moje ubrania były obcisłe / Ale było coś w tym spandexie, co pasowało / Zostawiłem łyżwy w tym dużym różowym domu / Ale wciąż mam futro i jestem założę to teraz.”

Kontynuował: „Gdybym powiedział, że wszystko w porządku, wiesz, że skłamałbym / Ponieważ byłem po prostu Kane’em, a teraz jestem po prostu Ryanem”.

Blunt pojawiła się, próbując zmusić Goslinga do wycofania się, ale ostatecznie zaśpiewała wraz z nim hołd swojej postaci z Oppenheimera, Kitty.

Ze swojej strony Swift opublikować Zatwierdzenie rzeczy na Instagramie.

Napisała (wielkimi literami): „WSZYSTKO JEST OK (wersja Ryana i Emily)!!! Przypadkowo zobaczyłeś, jak śpiewam tę wersję podczas trasy koncertowej. Ten monolog jest wszystkim”.

Swift zakończyła swój post emoji dłoni wskazującej serce i klaskanie.

Obejrzyj SNL Poniżej wydajność.

Naklejka z YouTube'a

READ  Recenzja: Na „Some Like It Hot”, wezwanie do montażu