18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Olivia Rodrigo występuje z No Doubt podczas zjazdu grupy w Coachella

Olivia Rodrigo występuje z No Doubt podczas zjazdu grupy w Coachella

Johna Shearera/Getty Images

(Od lewej) Gwen Stefani i Olivia Rodrigo występują w sobotę na festiwalu muzycznym Coachella w Indio w Kalifornii.CNN

Nie ma wątpliwości co do długo oczekiwanego występu Zjazd Akcja, której akcja rozgrywa się w najbliższy weekend na festiwalu muzycznym Coachella, wypełnia lukę między jej korzeniami z lat 90. a młodą publicznością festiwalu z pomocą Olivii Rodrigo.

Niespodzianka, wokalistka „Prawo jazdy”. wygląd Na sobotnim festiwalu dołączył do oryginalnych członków zespołu: Gwen Stefani, Tony’ego Kanale, Toma Dumonta i Adriana Younga na scenie podczas przeboju zespołu z 2000 roku „Bathwater”, który został wydany prawie trzy lata przed narodzinami Rodrigo.

Sobotni występ „No Doubt” to pierwszy od prawie dziesięciu lat występ Stefani, Kanal, Dumont i Young na żywo.

Setlista zawierała niektóre z ich najbardziej ukochanych piosenek, w tym „Sunday Morning”, „Don’t Speak”, „Spiderwebs” i wiele innych. Z postów w mediach społecznościowych wynika, że ​​na ekranach wideo na całym planie pokazywano stare nagrania wideo z czasów świetności zespołu punkowego.

W pewnym momencie Stefani zabawiła się z publicznością na Coachelli, prosząc wszystkich chłopców, aby zaśpiewali „I'm Just a Girl” w odpowiednim momencie. Zrzuty ekranu Abonent internetowy.

No Doubt powstało w połowie lat 90. i zasłynęło dzięki trwałemu albumowi studyjnemu z 1995 r. „Tragic Kingdom”, który Osiągnął swój szczyt osiągnął wówczas numer jeden na liście Billboard 200 i wyprodukował kilka hitów, z których część wykonali na scenie Coachella.

Na początku XXI wieku członkowie zespołu po wspólnym wydaniu kilku albumów kontynuowali realizację solowych projektów. W 2004 roku Stefani wydała swój pierwszy solowy album Love. anioł. muzyka. Baby.” Od tego czasu wydała trzy kolejne albumy solowe.

No Doubt po raz kolejny powróci na scenę Coachelli podczas drugiego weekendu festiwalu.

READ  Finał The Walking Dead: The Ones Who Live: zakończenie Ricka i Michonne