3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spinoff „Złotej panienki” zadebiutuje jesienią tego roku

Spinoff „Złotej panienki” zadebiutuje jesienią tego roku

Johna Fleenora/The Walt Disney Company

„Złoty kawaler” zbliża się do premiery.CNN

Tej jesieni kobiety w pewnym wieku dostaną swój moment w najlepszym momencie.

Stacja ABC dała zielone światło dla „Złotej panienki” – spinoffu historycznego programu randkowego dla seniorów z udziałem kobiet.Złoty kawaler”, który był emitowany w zeszłym roku.

Wiadomość o programie została ogłoszona przez stację ABC w sobotę podczas konferencji Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w Pasadenie w Kalifornii, gdzie stacja zaprezentowała listę nadchodzących programów.

„Złoty kawaler” to kontynuacja „Złotego kawalera”, reality show, którego bohaterem jest Jerry Turner, 72-letni dziadek, który w ogólnokrajowej telewizji otrzymuje drugą szansę na miłość. Jego sezon zakończył się szczęśliwym zakończeniem zaręczynami Turnera z uczestniczką Theresą Nest. Para wzięła ślub transmitowany w telewizji, ponieważ ich ślub był transmitowany na żywo w ABC Wcześniej w tym roku.

Gwiazda „Złotej panienki” nie została jeszcze ujawniona. Według komunikatu prasowego ABC dodatkowe szczegóły dotyczące serialu i obsady zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

„Ta zupełnie nowa odsłona popularnej serii uwydatni drugą szansę promiennej zakochanej kobiety w jej złotych latach” – czytamy w informacji o nadchodzącym spinoffie.

„Złoty Panieński” to najnowszy spinoff uniwersum „Kawalerskiego”. Seria, która zadebiutowała w 2002 roku sztandarowym programem „Kawaler”, wyemitowała ponad 60 sezonów programów telewizyjnych z spinoffami, takimi jak „Bachelorette”, „Bachelor Pad” i „Bachelor in Paradise”. Obecnie ABC emituje 28. sezon „Kawalera” z głównym bohaterem Joeyem Graziadeiem.

W sobotę stacja ABC ogłosiła także wznowienie 21. sezonu „The Bachelorette”, który wyemitowany zostanie latem tego roku.

READ  Caitlyn Jenner nie została zaproszona na Kourtney Kardashian, ślub Travisa Parkera