16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift dziękuje fanom Tokio za „niesamowite” występy w Tour of the Ages

Taylor Swift dziękuje fanom Tokio za „niesamowite” występy w Tour of the Ages

Taylor Swift jest wdzięczna za czas w Tokio!


34-letnia piosenkarka pop opowiedziała o „wspaniałym” czasie, jaki spędziła w Tokio w Japonii, dziękując fanom w nowy sposób. Poczta późną sobotę po zagraniu tego wieczoru w Waszyngtonie ostatniego koncertu z czterech tras Eras Tour.


„Tokio!!! „Te cztery występy w Tokyo Dome były niesamowite” – napisała Swift w podpisie. „Bardzo za wami wszystkimi tęskniłem i uwielbiałem znowu tańczyć na scenie z innymi artystami i zespołem”.


Wraz ze swoim przesłaniem piosenkarka „Karma” zamieściła zdjęcia ze swoich występów na scenie w Japonii, przedstawiające jej występy w kilku różnych odsłonach w Tokyo Dome.


Na zakończenie powiedziała: „Dziękuję wszystkim, którzy mieszkają w Tokio i jego okolicach, a także wszystkim, którzy przejechali daleko, aby być tam z nami”.


Nowy post pojawił się wkrótce po tym, jak Gracie Hunt – córka prezesa i dyrektora generalnego Kansas City Chiefs Clarka Hunta – potwierdziła w sobotę magazynowi PEOPLE, że Swift weźmie udział w niedzielę w Super Bowl 2024. Oczekiwano, że piosenkarka pojawi się, aby wspierać swojego chłopaka, Travisa Kelce'a.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

READ  Odpowiedzi na krzyżówki NYT 9 czerwca 2023 r


W sobotnim poście Swift podziękowała swoim fanom za „niesamowite” występy w Tokio.

Christophera Gu/TAS24/Getty’ego


W sobotę Gracie rozmawiała z PEOPLE na czerwonym dywanie Super Bowl Party w Las Vegas, potwierdzając, że gwiazda muzyki pop będzie osobiście oglądać ważny mecz w ten weekend.

„Ona nadchodzi! Ona nadchodzi! Jesteśmy podekscytowani” – powiedział 25-letni Hunt.


Swift był świadkiem, jak 28 stycznia drużyna Kansas City Chiefs zdobyła bilet na Super Bowl, uczestnicząc w meczu o mistrzostwo AFC. Jej potwierdzona obecność na Super Bowl nastąpiła po kilku występach, w których wspierała 34-letnią Kelce, zaledwie kilka miesięcy temu.


Swift następnym razem pojawi się na Super Bowl, aby wspierać swojego chłopaka Travisa Kelce’a.

David Yulett/Getty Images; Dustina Satloffa/Getty Images


Przed ważnym meczem Swift zagrała swój pierwszy występ w środę w tokijskiej części trasy Eras Tour, a ostatni w sobotę w Waszyngtonie. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich koncertów w ramach trasy Eras Tour, sekcje programu są poświęcone każdemu albumowi Swift i w ciągu czterech wieczorów do miksu dodano kilka niespodziewanych piosenek.


Na nagranym przez fana filmie z jednego z jej programów, który udostępniono w serwisie X (dawniej Twitter)Swift powiedziała, że ​​„jest szczęśliwa, że ​​wróciła” do Tokio po tym, jak nie zwiedzała stolicy „od ponad 4 lat”.
Piosenkarka „Anti-Hero” ujawniła także szczegóły dotyczące swojego nadchodzącego, 11. albumu studyjnego Sekcja torturowanych poetówCo ogłosiła w zeszłym tygodniu podczas rozdania nagród Grammy.


„Pracowałem nad Torturowani poeci Odkąd przekazałem swoje prawa północSwift powiedział, jak już wcześniej informowaliśmy: „Pracowałem nad tym przez około dwa lata i pracowałem nad tym przez całą trasę po Stanach Zjednoczonych, a kiedy wszystko było idealne – moim zdaniem, kiedy było dla ciebie wystarczająco dobre – skończyłem to. i jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce to usłyszycie”.