24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Popieranie Bidena byłoby „nielojalne”, ponieważ „zarobił jej dużo pieniędzy”

Popieranie Bidena byłoby „nielojalne”, ponieważ „zarobił jej dużo pieniędzy”

Górna linia

Były prezydent Donald Trump skrytykował potencjalne wsparcie Taylora Swifta dla prezydenta Joe Bidena, mówiąc, że prezydent „nic nie zrobił dla Taylora i nigdy tego nie zrobi” oraz zauważył, że podpisanie przez niego ustawy o prawach autorskich ułatwiło artystom uzyskanie płatne. Do strumieniowego przesyłania muzyki online.

Kluczowe fakty

W niedzielnym poście „Prawda społeczna” Trump Opisane Uchwalenie ustawy o modernizacji muzyki – ustawodawstwa, które zaktualizowało prawo autorskie w celu uwzględnienia transmisji strumieniowej – które według Trumpa pomogło Swiftowi i innym muzykom.

Trump poszedł dalej On mówi Nie było mowy [Swift]

Mógłby wesprzeć „Crooka Joe Bidena”, ponieważ nie zrobił nic dla Swifta i „nigdy tego nie zrobi”.

Karta Trumpa Powiedział Swift nigdy nie będzie „zdradziecka człowieka, który zarobił jej tak dużo pieniędzy”, co oznacza, że ​​powinna wspierać Trumpa, ponieważ przyjął ustawę o modernizacji muzyki i pomimo jej poparcia dla Bidena w 2020 r. (Swift nie poparła jeszcze żadnego kandydata w wyborach prezydenckich w 2024 r. wyścig). .

Jak wspomniał były prezydent Swifta, szef Kansas City Chiefs Travis Kelce, W.J powiedzenie Był fanem, chociaż Kelsey może być liberałem i „prawdopodobnie nie może znieść” Trumpa.

Krytyczny cytat

„Podpisałem ustawę o modernizacji muzyki dla Taylor Swift i wszystkich innych artystów muzycznych i byłem za nią odpowiedzialny” – napisał Trump w Truth Social. „Joe Biden nigdy nic nie zrobił dla Taylora i nigdy tego nie zrobi. Nie ma mowy, żeby wspierała oszusta Joe Bidena, najgorszego i najbardziej skorumpowanego prezydenta w historii naszego kraju, i okazała się nielojalna wobec człowieka, który zarobił jej tyle pieniędzy. Poza tym kocham mojego chłopaka Travisa, mimo że może i jest liberałem i prawdopodobnie nie może mnie znieść!

Wiadomości o stawce

Post Trumpa w Truth Social pojawia się na kilka godzin przed zbliżającym się występem Swift na Super Bowl LVII, gdzie ma kibicować Kelce.

Główne tło

Swift pojawia się ostatnio częściej na pierwszych stronach gazet niż zwykle. Rozprzestrzeniły się szalone teorie spiskowe, jakoby Swift był częścią operacji psychologicznej prowadzonej przez Departament Obrony (teorię obalił Pentagon). W Internecie pojawiły się także teorie, że związek Kelseya i Swifta jest częścią planu Demokratów mającego na celu wybranie Bidena. Chociaż kampania Bidena jest z pewnością zainteresowana wspieraniem Swifta, nie ma dowodów na poparcie tezy, że ta relacja ma cokolwiek wspólnego z Bidenem. W zeszłym miesiącu „New York Times”. wspomniany Kampania Bidena liczyła na kolejne poparcie ze strony Swifta i rozważała wysłanie Bidena, aby zatrzymał się na „Eras Tour” Swifta.

cień

Kiedy Trump podpisał ustawę o modernizacji muzyki, była to pierwsza od dziesięcioleci kompleksowa zmiana w zakresie licencji na muzykę. Uchwalenie tej ustawy po raz pierwszy oznaczało rekompensatę za nagrania dźwiękowe sprzed 1972 r. Ustawodawstwo uprościło proces wydawania licencji na muzykę i umożliwiło osobom fizycznym łatwiejsze zarabianie za strumieniowe przesyłanie muzyki w Internecie. według krawędź.

Dogłębna lektura

Departament Obrony potwierdza: Taylor Swift nie jest aktywem Pentagonu (i Travis Kelce prawdopodobnie też nie jest) (Forbes)

Biden podobno planuje wykorzystać ataki Trumpa i aborcję – i, miejmy nadzieję, Taylor Swift – aby wygrać wybory w 2024 r. (Forbes)

READ  Premiera „Emancypacji” Willa Smitha „Apple Thriller” — The Hollywood Reporter