1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ta bezzapachowa farba do włosów za 16 dolarów jest najlepszą, jaką użyłam na moich siwych pasmach

Ta bezzapachowa farba do włosów za 16 dolarów jest najlepszą, jaką użyłam na moich siwych pasmach

Zacząłem farbować swoje siwe włosy w domu kilka lat temu, ponieważ choć bardzo lubiłem wizyty w salonie, zaczęły mi ciążyć koszty konserwacji, czasu i kosztów. Wypróbowałem wiele różnych domowych zestawów do farbowania włosów, próbując zakryć moje szybko rosnące siwe odrosty, z różnym skutkiem; Niektóre są bardzo fałszywe, niektóre są bardzo drogie, a niektóre są bardzo niechlujne. (Garść włosów również podrażniła moją skórę głowy.) Szukałam w Internecie farby do włosów bez amoniaku i jej delikatnej formuły Herbatint żel do trwałej koloryzacji włosów To mi się spodobało, podobnie jak cena 16 dolarów.


Herbatint żel do trwałej koloryzacji włosów Bezpieczny dla wrażliwej skóry, dzięki formule pozbawionej amoniaku, parabenów, alkoholu i substancji zapachowych. Jest delikatny, ale mocny, a zawiera osiem organicznych ekstraktów ziołowych, które zapewniają wspaniałe krycie, połysk i kolor. Łatwy w użyciu żel dostępny jest w ponad 35 kolorach włosów, od jasnego miedzianego złota przez fiolet po mahoniowy kasztan, pokrywając wszystkie krańce spektrum kolorów włosów. Proces aplikacji trwa około 40 minut i pozwala rozjaśnić naturalne włosy nawet o dwa odcienie. Każdy zestaw zawiera butelkę żelu koloryzującego do włosów, wywoływacz i próbkę marki Odżywka w kremie królewskim.


Amazonka


Amazonka


Po przeczytaniu wielu recenzji, szczególnie tych napisanych przez osoby o bardzo ciemnych lub czarnych włosach, takich jak ja, wyszedłem o jeden odcień jaśniejszy niż zwykle przy pierwszym użyciu. Korzystając z wagi spożywczej, odważyłam odpowiednią ilość koloru i wyglądu zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zaskoczyło mnie, że w każdej buteleczce starczyło na dwie kolejne aplikacje, co obniżyło koszt barwnika do około 5 dolarów. Barwnik, który na początku był rzadki, a po zmieszaniu z wywoływaczem stał się żelowy, był bezwonny i nie palił skóry głowy. Pozostaw na maksymalnie zalecane 40 minut, aby zakryć szary korzeń.


Może to dlatego, że jestem leniwym Bykiem, a może dlatego, że jestem leworęczna, ale słabo radzę sobie z farbowaniem włosów. W przypadku innych barwników zwykle muszę wykonać szalone czyszczenie i często szoruję skórę głowy przed umyciem szamponem i używam szorowarek o dużej mocy, aby usunąć plamy z wanny. mam Herbatint żel do trwałej koloryzacji włosów Wszędzie, ale wyszło natychmiast i łatwo. Trochę ze wstydem się przyznaję, ale gdy zobaczyłam, jak łatwo wyszło za pierwszym razem, zaczęłam nakładać go rękami w rękawiczkach, zamiast malować go podczas kolejnych bejcowań. Nieważne, jak to się potoczy, za każdym razem otrzymuję naturalnie wyglądające pokrycie siwych włosów i cudownie czystą skórę głowy i łazienkę.


Amazonka


Ponad 7 000 osób aplikowało na Amazon Herbatint żel do trwałej koloryzacji włosów Ocena pięciogwiazdkowa, z… Jeden kupujący Mówią, że to „najlepszy zestaw kolorów”, ponieważ „nie pozostawia brązowienia” i „nie blaknie”, a ich włosy „nadal lśnią” i mają „stały kolor”. inna osoba, która podobnie jak ja używała odcienia 3N, chwaliła jego „piękny kolor”, „brak bałaganu” i „brak rozmazywania”. Dodali, że próbowali „wielu różnych kolorów w ciągu ostatnich 40 lat”, ale to był ten, którego „zawsze chcieli”.


Jednak farbowanie siwych odrostów w domu może być trudnym zadaniem i przynieść nieprzewidywalne rezultaty Herbatint żel do trwałej koloryzacji włosów Łatwe, niedrogie i trwałe.

READ  Ile zarabiają pracownicy UAW? Przegląd stawek godzinowych w stanach USA