29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sześć dni po tym, jak polska gwiazda Koslowski pobił rekord Euro Bellinghama, pobił rekord najmłodszego zawodnika.

W ciągu tygodnia od stworzenia historii przez człowieka Borussii Dortmund, jest nadzorowany przez młodego Bogona Schkesina przeciwko Hiszpanii

Polski pomocnik Kokbar Kosłowski pobił rekord najmłodszego zawodnika w rywalizacji o mistrzostwo Europy od czasu zdobycia pola z Hiszpanią na Euro 2020.

17-latek, trzy i pół miesiąca młodszy od Borussii Dortmund Starlet, był w drugiej połowie rezerwowym podopiecznym Paulo Soussy w półfinale, gdy zremisował z La Cartą 1:1.

Sześć dni po tym, jak Bellingham grał z Anglią w meczu otwarcia meczu z Chorwacją, Starlet z Bogon Schkes pobił rekord.

Co osiągnął Kozłowski?

W ciągu zaledwie 17 lat i 246 dni pomocnik jest dumny z tego, że jest najmłodszym zawodnikiem, który wystąpił w Mistrzostwach Europy.

Kilka godzin wcześniej został wprowadzony do frazesu Mathews று்று z Leeds United i często grał w defensywie po tym, jak rzut karny Lewandowskiego został anulowany przez Luisa Enrique, który pokonał Alvaro Morata.

Po wygraniu tylko swojego pierwszego hat-tricka w eliminacjach do Mistrzostw Świata z Andorą w marcu, otrzymuje on interesujący wzrost w składzie.