12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pięćdziesiąt szefów supersamochodów w całej Polsce, aby zebrać pieniądze dla potrzebujących – First News

Zorganizowana przez zespół Positive Ways, podczas przejażdżki Ferrari, Porsche, Maseratis, Aston Martins, Lamborghinis, McLarens i Koenigsegg podróżują przez cały tydzień z Krakowa do Copresek.
Pozytywne sposoby / Facebook

Zespół 50 supersamochodów wyruszył po Polsce, aby zbierać pieniądze dla potrzebujących.

Zorganizowana przez zespół Positive Ways przejażdżka zabierze Ferrari, Porsche, Maseratis, Aston Martins, Lamborghinis, McLarens i Kிகnikssex z Krakowa do Copresek.

Podczas sześciodniowej wycieczki zespoły zaparkują w Warszawie, Bosnas i Ein, gdzie zaprezentują swoje imponujące silniki i zdobędą pieniądze z tłumu.Pozytywne sposoby / Facebook

Podczas sześciodniowej wycieczki zespoły zaparkują w Warszawie, Bosnas i Ein, gdzie zaprezentują swoje imponujące silniki i zdobędą pieniądze z tłumu.

Pieniądze, które do tej pory przekroczyły granicę 600 tys. zł po warszawskiej części imprezy, trafią do samotnych matek na pomoc uchodźcom i sfinansowanie gościnności.

Każda drużyna za udział w imprezie zapłaciła po 15 300 zł, co przed startem stanowiło 765 000 zł.Pozytywne sposoby / Facebook

Pierwsza edycja przejażdżki odbyła się w 2013 roku, po czym zespół Positive Ways przeprowadził jeszcze jedenaście przejażdżek charytatywnych, a pierwszy przejazd dla gościnności miał miejsce w 2019 roku.

Grupa przeprowadziła licytację w Krakowie przed wyjazdem o 11:30 w sobotę. Pitstop zaplanowany na lunch odbył się w Rado o godzinie 14.00, rezerwując czas przed wjazdem do Warszawy, aby wspierać reprezentację Polski w meczu z Hiszpanią.

W ubiegłym roku w ramach akcji zebrano 173 000 zł dla Fundacji Natzeeja (Nadzieja) oraz 230,00 zł dla Centrum Edukacyjnego Rowney Start w Bośni.Pozytywne sposoby / Facebook

W Bośni policja zabiera samochody przez centrum miasta, aby wziąć udział w Międzynarodowym Moto Fest.

Kierowcy otrzymają dzień wolny na zwiedzanie miasta i doładowanie przed udaniem się do karczmy do końca kojota w środowe popołudnie.

Każda drużyna za udział w imprezie zapłaciła po 15 300 zł, co przed startem stanowiło 765 000 zł.

Na tegoroczną przejażdżkę zgłosiło się ponad 200 kandydatów, ale komisja ogranicza zgłoszenia do 50, aby chronić uczciwość i bezpieczeństwo zaangażowanych osób.

Na tegoroczną przejażdżkę zgłosiło się ponad 200 kandydatów, ale komisja ogranicza zgłoszenia do 50, aby chronić uczciwość i bezpieczeństwo zaangażowanych osób.Pozytywne sposoby / Facebook

Wśród supersamochodów biorących udział w wydarzeniu znajdują się tak zwane hipersamochody, które eksperci uważają za samochód przewyższający obecne supersamochody o wysokich osiągach, a niektórzy sugerują milion dolarów i cenę za wejście do tej kategorii.

W ubiegłym roku w ramach akcji zebrano 173 000 zł dla Fundacji Natzeeja (Nadzieja) oraz 230,00 zł dla Centrum Edukacyjnego Rowney Start w Bośni.

READ  Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce