16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Świetna kawa w Warszawie, Polska

Świetna kawa w Warszawie, Polska

Wyjeżdżając z Warszawy zatrzymaliśmy się we wspaniałej kawiarni o nazwie Ministerstwo Kawy.

Najlepsza kawa w Warszawie, Polska

Aby znaleźć kawę w miastach, których nie znam, zaczynam od wygooglowania kawy „trzeciej fali” i stamtąd idę. Miejsce nie było daleko od naszego hotelu, ale nie w odległości spaceru. W drodze do Warszawy postanowiliśmy zatrzymać się na kawę i ciastka.

To był zimny i ponury dzień, idealny na kawę.

Ministerstwo Kawy
Marszałkowska 27/35
00-639 Warszawa, Polska
+48 503 080 906
8:00 – 21:00 (codziennie)

Zwykle kawiarnia otwarta do 21:00 jest znakiem ostrzegawczym. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​najlepsze kawiarnie zwykle zamykają się około godziny 15:00. Ale to świetna kawiarnia i warta trudu szukania miejsca parkingowego naszym ponadgabarytowym Vovlo XC90 (parkowanie w Warszawie może być wyzwaniem, nawet małym samochodem).

Znajduje się kawiarnia Schroedmissy Dzielnica warszawska, obok wysokiego kościoła rzymskokatolickiego Kościół Najświętszego Zbawiciela (Kościół Najświętszego Zbawiciela).

Podobało mi się, że kawiarnia była pełna i wszyscy wydawali się tacy szczęśliwi (była sobota…). Tak naprawdę uwielbiam europejską kulturę kawy, która dopiero powoli zdobywa popularność w Ameryce.

Zamówiłem flat white z rogalikiem, a mój przyjaciel miał latte z duńskim. Mniam. Kawa była mocna, a mleko idealnie wymieszane. Rogalik był łuszczący się, a ja spróbowałam kawałka duńskiego i było pyszne.

Kiedy dotarliśmy do Krakowa, kawa i słodkie smakołyki dawały nam energię na całe popołudnie.

Moje posty o kawie nigdy nie mają być wyczerpujące, ale posty, które chcę stworzyć, gdy wrócę do miejsca. Na pewno wrócę do tej kawiarni, ale zawsze cieszę się z twoich rekomendacji na inną świetną kawę w Warszawie.


Ta część jest n Relacja z podróży po Polsce.

READ  Marksista: Latvia Drive ERC jest lepszy niż polska platforma - FIA ERC