24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Studio gier zostało zamknięte, a wewnętrzne przecieki zrzucono na media

Studio gier zostało zamknięte, a wewnętrzne przecieki zrzucono na media

Założone przez niego studio Possibility Space stan rozkładu Według kilku osób twórca Jeff Strain został zamknięty społeczny Głoska bezdźwięczna Obsługuje Od swoich byłych pracowników.

To 12 kwietnia LinkedIn „Moja firma została dzisiaj zamknięta i jest teraz wielu niesamowitych, wykwalifikowanych współpracowników, którzy nagle są otwarci na pracę” – mówi Jennifer Lin, która w swoim profilu podaje ją jako menedżerkę ds. DM/systemów społecznościowych w Possibility Space. „Proszę rozważ ich kandydaturę na dowolne wolne stanowisko w projektowaniu”. Inżynieria, sztuka, społeczność i inne stanowiska. Jestem też #otwarty na pracę i mogę porozmawiać. Dziękuję!

E-mail od Straina, uzyskany przez żebrowanyNicole Carpenter, za zamknięcie studia obwinia decyzję o anulowaniu jego dużego projektu, która według Straina została podjęta po wewnętrznych przeciekach studia do prasy. Wyślij e-mail z konkretnymi nazwiskami Kotaku Główny korespondent Ethan Gash.

Pod koniec zeszłego tygodnia otrzymałem listę tematów i pytań od Ethana Gatcha, reportera portalu Kotaku, w związku z artykułem, który pisze na temat Prytania Media i zamknięciem Crop Circle Games. Wiele się tego spodziewano, ale byłem też zdumiony niepublicznymi informacjami na temat projektu Vonnegut, ujawnieniami na temat naszego partnera wydawniczego ze szczegółami naszych relacji biznesowych i finansowych, a także szczegółami wewnętrznych dyskusji na temat zysków i strat oraz tajnych spotkań całej firmy. Pan Gatch jako źródło informacji podaje obecnych pracowników.

Wycieki tego typu mają zazwyczaj charakter złośliwy i są dokonywane przez hakerów zewnętrznych, więc widok zaangażowanych w to członków wewnętrznego zespołu objętych umową o zachowaniu poufności był szokujący. Biorąc pod uwagę rygorystyczne obowiązki firmy w zakresie poufności i powiadamiania, natychmiast wsiadłem na pokład samolotu, aby osobiście spotkać się z naszym partnerem wydawniczym, aby omówić wpływ tej sprawy na projekt. Podczas tej dyskusji nasz partner wyraził brak pewności, czy chce zainwestować dodatkowe zasoby potrzebne do ukończenia gry, więc wspólnie zgodziliśmy się anulować Vonneguta.

READ  Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

W wyniku zerwania stosunku wydawniczego i po dokładnym przemyśleniu zamykam przestrzeń możliwości. Dziś jest Twój ostatni dzień pracy w Possibility Space i Praytania Media. Twoje ostateczne wynagrodzenie, łącznie z wynagrodzeniem za pracę do końca dnia, zostanie zdeponowane na Twoim koncie wraz ze wszystkimi innymi wymaganymi płatnościami, zgodnie z wymogami Twojego miejsca pracy. W przypadku pracowników zlokalizowanych poza Stanami Zjednoczonymi dzisiejszy dzień będzie pierwszym dniem okresu wypowiedzenia i obecnie jest to ostatni dzień zatrudnienia przypadający na 19 kwietnia 2024 r. Jednakże wszyscy pracownicy spoza USA – podobnie jak ich odpowiednicy z USA – będą mieli po dzisiejszym dniu nie mam żadnych obowiązków zawodowych. Ponadto separacje wszystkich powiązanych pracowników będą rozpatrywane za pośrednictwem PEO zgodnie z obowiązującym prawem.

Sfinalizowanie szczegółów umowy o rozwiązaniu umowy z naszym partnerem wydawniczym, obliczenie naszych zobowiązań podatkowych, ubezpieczeniowych, zobowiązań wobec dostawców i wykonawców oraz wszelkich innych zaległych zobowiązań zajmie kilka dodatkowych dni, a następnie ustalenie, co możemy zaoferować w zamian za wypowiedzenie.

Zatrudniłem globalną firmę prawniczą z siedzibą w Waszyngtonie, aby nadzorowała likwidację studia. Prawnik ds. pracy tej firmy wkrótce skontaktuje się z Twoim osobistym adresem e-mail i przekaże dodatkowe szczegóły, a osoba ta będzie odtąd Twoją bezpośrednią osobą kontaktową we wszystkich sprawach związanych z Twoim zatrudnieniem, w tym kontynuacją świadczeń ubezpieczeniowych, odprawami i /lub powiązane umowy o separacji. Kopia tej wiadomości e-mail została również wysłana na Twój osobisty adres e-mail.

Możesz zachować swój sprzęt programistyczny pod warunkiem, że trwale usuniesz wszystkie informacje firmy, potwierdzisz, że zostało to zrobione na piśmie i będziesz ściśle przestrzegać istniejących zobowiązań w zakresie poufności, w tym prawidłowego postępowania z własnością intelektualną Spółki oraz innymi informacjami poufnymi i zastrzeżonymi. Potwierdzenie to zostanie skoordynowane w ramach nadchodzących komunikatów, o których mowa powyżej.

Od dzisiaj odejdę od branży gier, aby skupić się na rodzinie i zaopiekowaniu się Annie. Życzę wszystkiego najlepszego w poruszaniu się po tej złożonej branży oraz stojących przed nią wyzwaniach i możliwościach.

READ  Sony ma kolejną listę oczekujących na zakup PS5 i jest już otwarta

Jeffa

Possibility Space został stworzony przez Strain pod marką Prytania Media (którą Strain założył wraz z żoną Annie Delisi Strain) w 2021 roku.