24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meta umieszcza swojego chatbota w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie

Meta umieszcza swojego chatbota w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie

W piątek ludzie są w Internecie Zauważyłem Nowy dodatek do Instagrama: Meta AI, chatbot ogólnego przeznaczenia oparty na sztucznej inteligencji, który może odpowiadać na pytania, pisać wiersze i tworzyć zdjęcia za pomocą prostego podpowiedzi tekstowej. To posunięcie nie jest zaskoczeniem. Meta zaprezentowała Meta AI we wrześniu 2023 r. i spędziła ostatnie kilka miesięcy na dodawaniu chatbota do produktów takich jak Facebook Messenger i WhatsApp, więc dodanie go do Instagrama wydaje się oczywiste.

„Nasze doświadczenia generowane przez sztuczną inteligencję są opracowywane na różnych etapach i publicznie testujemy kilka z nich w ograniczonym zakresie” – powiedział rzecznik Meta w rozmowie z Engadget, sugerując, że nie wszyscy mają jeszcze tę funkcję dostępną. TechCrunchkażdy Zauważone po raz pierwszy Wiadomości podały, że Meta AI pojawiała się w pasku wyszukiwania Instagrama. Jednak dla niektórych z nas w Engadget ta funkcja pojawiła się już na pasku wyszukiwania w skrzynce odbiorczej bezpośrednich wiadomości na Instagramie.

Kliknięcie na nią pozwala mi rozpocząć rozmowę z Meta AI, tak jak wysyłałbym bezpośrednią wiadomość do znajomego na Instagramie. Mogłem prosić chatbota o definicje słów, sugerować tytuły niektórych historii, nad którymi pracuję, i tworzyć obrazy psów na deskorolkach. Udało mi się także poprosić Meta AI o polecenie Kołowrotków zawierających koty, co bez problemu udało mi się zrobić.

Kiedy jednak mój kolega Aaron Sobouris poprosił sztuczną inteligencję Meta WhatsApp o rekomendację Reels, pokazała mu kilka Reelsów również w tej aplikacji, co sugeruje, że bot Instagrama nie robi nic specyficznego dla Instagrama. Zamiast tego Meta po prostu wstawia tego samego chatbota do każdej posiadanej aplikacji.

Jeśli klikniesz menu hamburgera w bocie, Meta AI wyświetli również długą listę potencjalnych działań, o wykonanie których możesz poprosić bota.

Meta AI wyświetli listę działań, o wykonanie których możesz poprosić bota.

Aarona Soborisa

Dlaczego miałbyś chcieć chatbota Instagrama Nie wiem, jak sugerować wskazówki dotyczące radzenia sobie z obciążeniem karty kredytowej, prowadzić dyskusję na temat kardio w porównaniu z ciężarami lub sugerować sztuczki ułatwiające podróżowanie z punktami. Ale chodzi o to, że jeśli chcesz, możesz.

READ  Rozgrywka online w GTA 6 przecieka w ponad 90 wczesnych materiałach