3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift przygotowuje się do niesamowitego występu na Super Bowl.  Czy ci się uda?

Taylor Swift przygotowuje się do niesamowitego występu na Super Bowl. Czy ci się uda?

TOKIO (AP) – Czy to zadziała?

Najnowsza piosenka Taylor Swift nadal będzie brzmiała w uszach tysięcy fanów w Tokyo Dome w sobotni wieczór, gdy piosenkarka ma udać się na lotnisko Haneda prywatnym samolotem, który zabierze ją w podróż obejmującą wszystkie strefy czasowe do zobaczyć, jak jej chłopak, gwiazda NFL Travis Kelce, gra w Super Paul w Las Vegas.

Perspektywa wyścigu z czasem w dziewięciu strefach czasowych i na międzynarodowej linii zmiany daty od tygodni pobudza wyobraźnię i spekulacje.

Na sobotniej imprezie było mnóstwo dowodów na wyjątkowe zjawisko kulturowe, jakim jest związek pomiędzy Swiftem i Kelseyem, związek pomiędzy profesjonalną piłką nożną a ogromną mocą gwiazd Swifta. Oprócz cekinowych sukienek upamiętniających Swifta w wypełnionej po brzegi Tokyo Dome, były też koszulki, czapki i inny sprzęt Travisa Kelce’a upamiętniające jego drużynę, Kansas City Chiefs. Niektórzy mieszkańcy Tokio wydali w tym tygodniu tysiące dolarów, aby wziąć udział w koncertach gwiazdy popu.

Określenie, że globalna analiza podróży Swifta jest intensywna, to mało powiedziane.

Fani namierzyli jej samolot. Wzrost temperatury planety Emisji dwutlenku węgla Jej podróże po świecie były krytykowane. Służby zbadały jej zdolność do parkowania samolotu na lotniskach w Las Vegas.

Do akcji włączyli się nawet japońscy dyplomaci. Ambasada Japonii w Waszyngtonie zamieściła w mediach społecznościowych informację, że może w odpowiednim czasie wziąć udział w Super Bowl, a w swoim oświadczeniu zamieściła trzy tytuły piosenek Swifta – „Speak Now”, „Fearless” i „Red”.

„Jeśli opuszczasz Tokio wieczorem po koncercie, powinieneś wygodnie przybyć do Las Vegas przed rozpoczęciem Super Bowl” – czytamy w oświadczeniu.

Pracownica biurowa Hitomi Takahashi (29 l.) kupiła ze swoją przyjaciółką pasujące T-shirty Taylor Swift i w sobotę robiła zdjęcia tuż przed kopułą. „Mam nadzieję, że uda Ci się cofnąć w czasie. To bardzo romantyczne” – powiedziała.

READ  Sukces londyńskiej sztuki „My Son's A Queer” odwołuje zbliżające się przedstawienie na Broadwayu

Jest świadoma krytyki, z jaką spotyka się Swift w związku z jej prywatnymi odrzutowcami, ale stwierdziła, że ​​piosenkarka doświadcza niesprawiedliwej dyskryminacji.

„Wiele innych osób podróżuje w interesach, a ona przybyła tu ze względu na swoją pracę. Spotkała się z krytyką, ponieważ jest sławna i uprzywilejowana” – powiedziała Takahashi.

Swift już w tym tygodniu podróżował po świecie.

Przed przyjazdem do Azji brała udział w ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles, zdobywając swoją 14. nagrodę Grammy i rekordową czwartą nagrodę za Album Roku za „Midnights”. Spektakl obejrzało ok 17 milionów ludzi. Ogłosiła także niespodziewaną wiadomość na swój temat Kolejna płyta gotowa spadnie w kwietniu.

Potem cztery koncerty w Tokio, a teraz najwyraźniej krótka podróż, aby dostać się do Las Vegas, aby zobaczyć Kelce, rozgrywającą drużynę Kansas City Chiefs, grającą w akcji. moc. Poszedłem za Kelseyem Przez większą część sezonu Chiefs.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod koniec tego tygodnia ma udać się do Australii, aby kontynuować tournée.

„Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu” – powiedziała Swift Opublikowano w środę Na Instagramie.

___

Mari Yamaguchi przyczyniła się do powstania tego raportu.