13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sony podobno wszczęło dochodzenie w sprawie wycieku specyfikacji PS5 Pro

Sony podobno wszczęło dochodzenie w sprawie wycieku specyfikacji PS5 Pro

zdjęcie: Kyle’a Barra/Gizmodo

PlayStation 5Pro Wiadomość składa się na razie wyłącznie z plotek, a Sony nawet nie potwierdziło istnienia wzmocnionej konsoli. Wygląda jednak na to, że najnowszy wyciek specyfikacji PS5 Pro był uzasadniony i podobno skłonił Sony do kontynuowania poszukiwań w celu ustalenia, kto zepsuł niespodziankę.

Użytkownik YouTube'a Prawo Moore’a jest martwe W czwartek przesłano film zawierający coś, co wydaje się być oficjalną dokumentacją dotyczącą specyfikacji PS5 Pro. Gry wewnętrzne Tom Henderson potwierdził szczegóły i ćwierkanie W poniedziałek trwa dochodzenie w sprawie tego, kto udostępnił specyfikacje PS5 Pro. Wygląda na to, że dokumenty zostały przekazane partnerom zewnętrznym, co jest zgodne z pogłoskami, że zostaną one udostępnione jeszcze w tym roku.

Sony nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz w sprawie dochodzenia i szczegółów dotyczących urządzeń, które wyciekły.

Plotki mówią, że specyfikacje PS5 Pro pokazują, że ulepszone urządzenie otrzyma znaczny wzrost mocy. Według ujawnionej specyfikacji, podkręcony procesor AMD Zen2 z częstotliwością taktowania do 4,4 GHz i szybszą pamięcią RAM odnotuje o 45% poprawę wyświetlania. Plotkowane specyfikacje wskazują również na ulepszenie obsługi Ray Tracingu do 4x i obsługi 8K.

Ponownie, wszystkie te specyfikacje są niepotwierdzone, ale firma stwierdziła, że ​​PS5 wkracza w „końcowy etap swojego cyklu życia”, jak wynika z raportu Bloomberga W lutym.

Wygląda na to, że Sony jest w nastroju do wypuszczenia na rynek kolejnych urządzeń. W miniony sezon świąteczny schudła PS5 I portalu PlayStation Dla tych, którzy chcą obsługiwać konsolę z dala od telewizora.

READ  Google dodaje logowanie bez hasła do kont Workspace i Cloud