19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twórca Stardew Valley udziela rad miłośnikom modów na kilka godzin przed wydaniem aktualizacji 1.6

Twórca Stardew Valley udziela rad miłośnikom modów na kilka godzin przed wydaniem aktualizacji 1.6

Twórca Stardew Valley, Eric „ConcernedApe” Barone, udzielił kilku rad graczom, którzy planują używać modów w grze po oczekiwanej premierze łatki 1.6 na PC jeszcze dziś.

„PSA dla osób korzystających z modów: Duża liczba modów została już zaktualizowana do wersji 1.6 (patrz https://smapi.io/mods) powiedział Baron W ostatnim poście na X/Twitterze. „Dodałem także publiczną gałąź dla Steam, która pozwala ci pozostać przy wersji 1.5.6, jeśli tak zdecydujesz. Polecam wypróbować wersję 1.6 bez modyfikacji, ale to zależy od ciebie.

Jak wyjaśnił Barron, na stronie modów Stardew Valley SMAPI dostępne są łącza do szerokiej gamy rzekomo kompatybilnych (i uszkodzonych) modów do wersji 1.6, które pozwalają graczom robić wszystko, od poprawiania podstawowych mechanik i estetyki rozgrywki po wdrażanie kodów.

Tymczasem gałąź Stardew Valley 1.5.6, która będzie dostępna na Steamie po wydaniu aktualizacji, będzie ratunkiem dla każdego gracza, który z tego czy innego powodu nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie zmian wprowadzonych w nowej wersji. aktualizować. Opcja pozostania przy poprzedniej wersji gry jest szczególnie przydatna dla tych, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z niektórych modów, które nie są od razu kompatybilne z wersją 1.6, oraz dla innych, którzy mają nadzieję ukończyć istniejące gry przed wypróbowaniem nowej zawartości.

Polecam wypróbować wersję 1.6 bez modyfikacji, ale to zależy od Ciebie.

Barone wyjaśnił w styczniu, że rozpoczęcie nowego zapisu może zapewnić lepsze wrażenia niż kontynuowanie gry w starym po wydaniu wersji 1.6, ponieważ umożliwiłoby to dostęp do nowej zawartości we właściwej kolejności. „Byłoby miło zagrać na starym sprzęcie.” Barron powiedział wówczas w poście na X/Twitterze. „Ale prawdopodobnie poleciłbym nowy zapis, aby doświadczyć wszystkiego w kontekście, w przeciwnym razie otworzysz mnóstwo rzeczy od razu po załadowaniu starego zapisu”.

READ  DEMIS RE:BORN – szczegóły G-Star 2023, zwiastun i zrzuty ekranu

Deweloper potwierdził także fanom przed aktualizacją, że zawartość 1.6 pojawi się w wersjach gry na komputery Mac i Linux. Barron oświadczył wcześniej, że aktualizacja pojawi się w wersjach konsolowych i że stara się uniknąć dużych luk między wersjami platform, co jego zdaniem w przeszłości okazało się „koszmarem”.

Koniecznie zapoznaj się z przewodnikiem IGN dotyczącym aktualizacji Stardew Valley 1.6, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące aktualizacji. W międzyczasie przejrzyj naszą listę najlepszych modów dostępnych dla wersji 1.5 gry.

Anthony jest niezależnym współpracownikiem, piszącym dla IGN o nowościach naukowych i grach wideo. Ma ponad ośmioletnie doświadczenie w zakresie przełomowych osiągnięć w wielu dziedzinach nauki i nie ma czasu, aby Cię oszukać. Śledź go na Twitterze @BeardConGamer