5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

SOFAR oferuje Polsce drogę do bardziej ekologicznej przyszłości na ENEX 2024

SOFAR oferuje Polsce drogę do bardziej ekologicznej przyszłości na ENEX 2024

żele, Polska, luty 8, 2024 /PRNewswire/ — SOFAR, wiodący na świecie dostawca rozwiązań PV i ESS do wszelkich sytuacji, zamierza jeszcze bardziej zwiększyć wpływ firmy na polski rynek, prezentując swoje najnowsze innowacje w segmentach odnawialnych źródeł energii, od zastosowań mieszkaniowych, C&I po ENEX.

W Polska, rozwój magazynów energii ma kluczowe znaczenie dla tempa wzrostu liczby instalacji fotowoltaicznych. Mając to na uwadze, SOFAR PowerIn oferuje niezrównaną elastyczność jako rozwiązanie pamięci masowej C&I, umożliwiając użytkownikom końcowym najpierw zainstalowanie falownika i dodanie pamięci w razie potrzeby. Umożliwia także instalację akumulatorów o pojemności co najmniej 20 kWh, z możliwością zwiększania pojemności w miarę określania wymagań dotyczących akumulatorów. Dzięki PowerIn instalacja jest dziecinnie prosta. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, akumulatory modułowe o masie 47 kg nie wymagają dźwigu, a całą instalację mogą bez trudu obsłużyć dwie osoby.

Tymczasem SOFAR pokazuje HYD 5K~20KTL-3PH i BTS E5~E20-DS5 w celu ulepszenia możliwości przechowywania. W porównaniu z tradycyjnym systemem BESS przeznaczonym do zastosowań mieszkaniowych wyróżnia się elastycznymi możliwościami rozbudowy. Każdy moduł akumulatorowy zawiera wbudowany moduł PCU, który maksymalizuje użyteczną energię. SOFAR oferuje również inne rozwiązania, takie jak system mikroinwerterów PowerNano, seria falowników 25K ~ 50KTL, fotowoltaika PowerMega o mocy 350 kW, narzędzie ESS PowerMaster.

Od momentu wejścia SOFAR na polski rynek w 2014 roku, stał się jednym z najpopularniejszych dostawców falowników znanych lokalnym klientom. Według firm badawczych SOFAR jest dostawcą falowników TOP 2 Polska Dostawy falowników fotowoltaicznych i hybrydowych o wartości ponad 1 GW do 2022 r.

Polska ma dla nas istotne znaczenie Europa. Dzięki kompleksowym usługom lokalnym i silnym kanałom dystrybucji, takim jak Energinat, Solfinity, Corap, jesteśmy zobowiązani do wspierania Polski „Przejście do przyszłości zerowej netto poprzez dostarczanie produktów wysokiej jakości i budowanie silnych partnerstw”. Alana KawaPrezes SOFAR Europa.

O SOFARZE

Wiodący światowy dostawca rozwiązań z zakresu energii słonecznej i magazynowania dla wszystkich scenariuszy, w tym falowników fotowoltaicznych, falowników hybrydowych, BESS, Utility ESS, systemu mikroinwerterów i inteligentnego systemu zarządzania energią SOFAR Monitor, inteligentnego systemu zarządzania energią SOFAR Monitor do zastosowań C&I i użyteczności publicznej. Do 2021 roku SOFAR wszedł do TOP5 światowych marek falowników hybrydowych, utworzył globalną sieć badawczo-rozwojową z trzema centrami badawczo-rozwojowymi i dwoma zakładami produkcyjnymi. SOFAR spodziewa się, że do 2022 roku roczna zdolność produkcyjna osiągnie 10 GW w przypadku falowników i 1 GWh w przypadku akumulatorów. Do 2022 r. firma SOFAR wdrożyła falowniki o mocy ponad 18 GW w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie.

Ucz się więcej: https://www.sofarsolar.com/

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2337240/Cover.jpg

READ  Ukraina i Polska tworzą „specjalne stosunki”, ponieważ wojna zbliża sąsiadów