3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Wtedy poczułem, że muszę przejść na zawodowstwo”.

„Wtedy poczułem, że muszę przejść na zawodowstwo”.

Adrian Meronk od dawna goni za sportem zawodowym. W pewnym momencie opuścił rodzinną Polskę, próbując pokonać bariery, których nie dało się łatwo przełamać. Sworzeń.

Meronk doświadczył prób i udręk, ale już dawno wiedział, że uda mu się jako profesjonalista i że będzie to wymagało dużo pracy. Gwiazda golfa LIV w końcu to zrobiła.

W wywiadzie dla Cleeks GC (12:40 – 13:53) powiedział:

„To nie jest łatwe, trzeba wyjechać za granicę. Nie ma konkurencji. Wiedzy o golfie jest bardzo mało, pól golfowych jest niewiele. Mamy w kraju tylko 25 pól golfowych. Więc od najmłodszych lat musiałem podróżować po okolicy Konkurencja w Europie. Anglia, Niemcy, Francja, Włochy grały w imprezach krajowych.

On kontynuował:

„Potem, kiedy skończyłem szkołę średnią w Polsce, musiałem podjąć decyzję o pójściu na studia. To była główna rzecz, która pomogła mi w lepszej karierze golfowej. Mój pierwszy rok, kiedy poszedłem na studia, był naprawdę trudny. Przyzwyczaiłem się do języka, kultury i tak dalej, ale potem było o wiele łatwiej. Moja gra w golfa była o wiele lepsza, gdy rywalizowałem z chłopakami, którzy byli lepsi ode mnie, i próbowałem ich pokonywać co tydzień, co pomogło mi dużo. Wtedy zdałem sobie sprawę, że chcę zostać profesjonalistą”.

Konkurencyjność, którą wyróżniał się, oraz chęć ciągłego pokonywania przeciwników to coś, co łączy wielu profesjonalnych golfistów i zawodowych sportowców. Wtedy golfista zdaje sobie sprawę, czego chce i może w końcu zostać profesjonalistą.

Przejdźmy szybko do roku 2024, a Adrian Meronc jest integralną częścią doskonałego zespołu LIV. Nie był wielką gwiazdą PGA Tour, ale teraz radzi sobie bardzo dobrze i jest jednym z najwybitniejszych golfistów LIV Golf.


Adrian Meronc omawia akcję golfową LIV

Decyzja Adriana Meronga o przeprowadzce do LIV Golf jest zgodna z najnowszym trendem obejmującym europejskie gwiazdy. Zaczęło się od monumentalnego odejścia Jona Rahma i było kontynuowane przez Tyrella Huttona i Merronka.

READ  Polska kupuje południowokoreańskie wyrzutnie rakiet po sprzedaży czołgów, haubic
Adrien Meronc odchodzi do LIV Golf
Adrien Meronc odchodzi do LIV Golf

Ale w przypadku Meronga miało na to wpływ wiele czynników. Głównie w trakcie gry dzielił się swoimi przemyśleniami:

„Myślę, że dla mnie najważniejszą rzeczą jest harmonogram. Ostatnie dwa lata to najlepsze lata mojej kariery, ale szczerze mówiąc, nie podobało mi się to zbytnio.

On kontynuował:

„Byłem ciągle w drodze. Nie mieliśmy odpowiedniego domu, pakowaliśmy się z hotelu do hotelu i z lotniska na lotnisko. W Święta Bożego Narodzenia siedziałem z rodzicami i moją dziewczyną i mówiłem: „Tak, miałem wspaniały rok, ale nie podobał mi się zbytnio.

Teraz jest członkiem Cleeks GC i chce wyrobić sobie markę podczas nowej trasy koncertowej.

Szybkie linki

Inne prace Sportskeidy