30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„SNL” Skechers Ad spoofs Kanye West Wizyta w biurach firmy - termin

„SNL” Skechers Ad spoofs Kanye West Wizyta w biurach firmy – termin

Dzień po tym, jak adidas zakończył współpracę biznesową z Kanye West Po jego wielokrotnych antysemickich komentarzach raper Zaproponuj „niewypowiedzianą” wizjędo biura Skechers w Los Angeles w środę i eskortowany z budynku.

Wypadek został wyśmiany w Sobotnia noc na żywo Reklama Skechersa.

„W Skechers jesteśmy dumni z dwóch rzeczy: tworzenia stylowych i wygodnych butów w przystępnej cenie i zerowej tolerancji dla antysemityzmu” – powiedział przedstawiciel Skechers, grany przez Cecily Strong.

Inny pracownik, grany przez Bowena Yanga, dodał: „Dlatego Kanye West pojawił się na początku tego tygodnia w naszym biurze, prosząc o współpracę. Powiedzieliśmy „nie” i natychmiast wyprowadziliśmy go z budynku”.

Zauważając, że Skechers jest przerażony „przerażającymi komentarzami” z Zachodu i przysięga, że ​​nigdy nie będzie z nim współpracować, dyrektor generalny Strong dodał: „Ale chcemy również zwrócić uwagę, że ze wszystkich firm, z którymi mógł się skontaktować i odrzucić, wybrał Skechers”.

Aktor Happy Yang, „Dwa lata temu, czy możesz sobie wyobrazić nagłówek „Skechers jest za dobry dla Kanye?” ”, dodając później: „Jak byś nazwał buty Kanye’s Skechers, Skeezy? „

Zespół Skechers fotografował inne firmy obuwnicze.

Adidasowi zajęło kilka dni, zanim zdecydował się nie współpracować z nim, powiedział Strong, podczas gdy Yang zastanawiał się, dlaczego Crocs milczy na temat komentarzy Westa.

Następnie podsumował: „Jestem pewien, że Kanye znalazłby zamiast tego firmę wątpliwą pod względem etycznym”, z Michaelem J. Lindellem (James Austin Johnson) ogłaszającym współpracę My Pillow z Westem.

Obejrzyj film powyżej.

READ  Kim Kardashian mówi, że próbowała jechać autostradą podczas ataków Kanye