16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Producent Wakanda Forever ujawnia, dlaczego jest tylko jedna scena po napisach (ekskluzywny)

Producent Wakanda Forever ujawnia, dlaczego jest tylko jedna scena po napisach (ekskluzywny)

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze on jest Niecałe dwa tygodnie od wejścia do kinwięc niektórzy gospodarze z Komiks.com’s faza zero Podcast miał okazję porozmawiać z wieloma osobami, które nakręciły film. Jedną z takich osób jest Nate Moore, który był producentem kilku filmów Marvel Cinematic Universe, w tym obu. Czarna pantera Kino. Potwierdzono, że Kontynuacja jej sceny tylko w połowie napisówa Moore wyjaśnił, dlaczego nie ma znaku końca, jak w większości filmów.

Fakt, że reżyser Ryan Coogler pierwotnie chciał przedstawić Namor (Tenoch Huerta) na końcu części pierwszej Czarna pantera Przyszło, więc zapytaliśmy, czy jest ktoś, kogo chcieliby przedstawić pod koniec części drugiej, czy nie. „Nie tym razem, wiesz, oczywiście sposób, w jaki ten film jest trochę inny, a ton tego filmu jest trochę inny, a szczególnie czuliśmy, że gdy ludzie obejrzeli film, czuliśmy, że zakończenie było trochę poetyckie, i potem wróć i powiedz: „Hej, jest znak na końcu napisów końcowych: „Czułem się trochę bardziej podstępny niż my”, wyjaśnił Moore. „Bardzo dużo lubie koniec gry Nie miał taga, czułem, że ten film go nie potrzebuje.

Co nowego Rihanna Czarna pantera Utwór muzyczny?

Laureatka Grammy Rihanna od jakiegoś czasu nie wydawała nowej muzyki, ale W końcu wróciła z nową piosenką „Lift Me Up” To główna piosenka Wakanda na zawsze. Marvel oficjalnie wydał teledysk do piosenki, a nawet daje nam nowe spojrzenie na film. Oficjalną informację prasową wideo można przeczytać poniżej:

Rihanna – globalna ikona, projektantka, przedsiębiorca, filantrop i najlepiej sprzedająca się cyfrowa artystka wszech czasów – powraca dziś z niecierpliwością na fale radiowe z Lift Me Up, nadchodzącym singlem prowadzącym. Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Oryginalny klip audio. Singiel jest już dostępny do odsłuchania i obejrzenia zupełnie nowego teledysku, wyreżyserowanego przez autora zdjęć do filmu, Autumn Duralda Arkapaw, zawierającego fragmenty filmu. „

READ  Taylor Swift zmienia linię „Karma” i całuje Travisa Kelce’a w Buenos Aires – Billboard

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Premiera zaplanowana jest na 11 listopada.