8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bob Dylan uhonorował Jerry'ego Lee Lewisa na koncercie w Nottingham

Bob Dylan uhonorował Jerry’ego Lee Lewisa na koncercie w Nottingham

Bob Dylan Procedura Serdeczne pozdrowienia dla zmarłych Jerry Lee Lewis Podczas jego występu w Nottingham 28 października, który był coverem jego przeboju „I Can’t Say Goodbye” w 1970 roku.

Po rozpowszechnieniu fałszywych doniesień o śmierci 87-latka na początku tego tygodnia, Śmierć Louisa została oficjalnie potwierdzona Piątkowy poranek. „Judith, jego siódma żona, była u jego boku, kiedy zmarł” – napisał w oświadczeniu aktor Zach Farnum. „Powiedział jej, w ostatnich dniach życia, że ​​wita życie pozagrobowe i że się nie boi”.

Tego samego dnia Dylan przerwał swój występ w Anglii, aby oddać hołd, mówiąc publiczności w Motorpoint Arena: „Nie wiem ilu z was wie, ale Jerry Lee odszedł. Zagramy tę piosenkę, jedna z jego piosenek.Jerry Lee będzie żył wiecznie – wszyscy wiemy.”, że”.

Następnie rozpoczął pełne pasji wykonanie „I Can’t Seem To Say Goodbye”, oryginalnej piosenki Dona Robertsona, którą Lewis wykonał na albumie Sun Records „A Taste Of Country”.

W wywiadzie dla Rolling Stone z 1969 roku Dylan krótko opowiedział o tym, jak on i Lewis spędzili pracę w tym samym studiu. Powiedział publikacji, że napisał „To Be Alone With You” dla tej ostatniej gwiazdy country, mimo że Lewis nigdy jej nie nagrał (dlatego znalazł się na albumie Dylana „Nashville Skyline”). W tym czasie Lewis ciężko pracował nad swoim dziewiątym albumem, It Still Comes About (To Love What Left of Me).Lewis coverował także popularną piosenkę Dylana „Rita May”, która została napisana wspólnie przez Jacka Maya i nagrana podczas tworzenia. „Pragnienia” Dylana z połowy lat 70.

Lewis – pierwszy wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 1986 roku, zdobywca Oscara za całokształt twórczości w 2005 roku, a w wieku 86 lat, w 2022 roku wprowadzony do Country Music Hall of Fame – nadal inspiruje pokolenia. Mercurial piosenkarka i muzyk z gamą rock’n’rolla, country, R&B, gospel i popu.

READ  Nominacje do czwartej rundy — sieć Big Brother