18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Skład The Reds zmaga się z kontuzjami i pandemią Covid-19 w zwycięskim meczu z Mariners

Skład The Reds zmaga się z kontuzjami i pandemią Covid-19 w zwycięskim meczu z Mariners

CINCINNATI — Po nękaniu przez Covid-19 i kontuzjach podczas poszerzania granic swojego systemu farm i zarządzania składem, The Reds znajdują sposób, aby nie tylko przetrwać, ale w jakiś sposób prosperować.

Zwycięstwo 6:3 nad Mariners w poniedziałkowym meczu otwierającym serię trzech meczów na Great American Ball Park oznacza, że ​​The Reds wygrywają trzy z czterech ostatnich meczów.

„Po prostu trzymamy się razem. To odporna grupa” – powiedział zapolowy The Reds Lucas Sims, który uderzył młodą gwiazdę Julio Rodrigueza z załadowanymi bazami na koniec siódmej rundy. „Myślę, że chłopaki, którzy weszli, to oni zrozumieć, co próbujemy tutaj zrobić. „Chcemy się po prostu zjednoczyć i być razem”.

Pozostałe mecze: vs. SEA (2), vs. STL (3), w DET (3), w NYM (3), vs. MIN (3), vs. PIT (3), w CLE (2), w STL (3) )

Aktualizacja rankingu: The Reds (72-68) zremisowali z obrońcami D (71-67) o trzecie miejsce w National League Wild Card. The Reds prowadzą w dogrywce nad obrońcami D, a także w dogrywce nad Cubs (74-64), którzy mają trzy mecze przewagi w zdobyciu drugiej dzikiej karty.

Odkąd cztery dni temu kalendarz przesunął się z sierpnia na wrzesień, The Reds dokonali 23 zmian w składzie. Czterech miotaczy – w tym starterzy Hunter Greene, Brandon Williamson i Ben Lively – zostało umieszczonych na siedmiodniowej liście osób pozytywnych w związku z koronawirusem. Inny debiutant, Graham Ashcraft, został umieszczony na IL z powodu reakcji stresowej w dużym palcu prawej stopy.

Sytuacja zmusiła Cincinnati do walki. Nowicjusz Carson Spiers został powołany z Double-A Chattanooga, aby zadebiutować w pierwszej lidze w niedzielnym przegranym 15:7 meczu z Cubs. Connor Phillips został powołany na mecz z Triple-A Louisville we wtorek i zostanie 16. zawodnikiem, który zadebiutuje w barwach The Reds w tym sezonie.

„O wiele wymagaliśmy od naszego systemu rozwoju zawodników, a oni go udoskonalili” – powiedział trener The Reds David Bell.

Zbrodnia dała pracownikom serialu przestrzeń do pracy. Para singli RBI Elly De La Cruz i Huntera Renfroe dała Cincinnati prowadzenie 2:0 w pierwszej rundzie. W drugiej kwarcie prowadzenie powiększyło się do 5:0, a po kolejnych deblach Spencer Steer trafił do siatki Briana Waugha po trzech runach.

„Powiedziałbym personelowi parady, że w ciągu ostatnich kilku dni wykonali niewiarygodną robotę, biorąc pod uwagę liczbę osób, które upadły” – powiedział Stier. „Zdecydowanie fajniej jest wiedzieć, jakie przeszkody musieliśmy pokonać w dziedzinie prezentacji”.

Otwieracz Tejay Antone, który wrócił w sobotę po dwuletniej nieobecności po operacji Tommy’ego Johna, i lewy Sam Mole łącznie zanotowali trzy bezbramkowe rundy i pięć strikeoutów. Seattle nabrało tempa, gdy Rodriguez rozpoczął czwartą rundę homerem w prawym środkowym polu w meczu z Danielem Duarte.

Po jednym wypadzie w piątej rundzie przeciwko nowo powołanemu Michaelowi Marriottowi, Mike Ford uderzył solo w prawe pole i podwyższył wynik na 5-2.

Marriott po raz pierwszy od 2016 roku pracował w najważniejszych ligach w drużynie Phillies. Podpisał kontrakt z The Reds poza niezależnym baseballem aż do czerwca, kiedy przyznał, że jest bliski przejścia na emeryturę.

„Minęło siedem lat, odkąd grałem w głównych turniejach. Jestem po prostu szczęśliwy, że mogę tu po prostu rywalizować. Czuję się dobrze” – powiedział Marriott, który rozegrał dwie i pół rundy.

Mając dwóch biegaczy na miejscach punktowanych w szóstej rundzie, Marriott wyrwał się z sytuacji, w której miał dwa auty, uderzając Eugenio Suareza.

Więcej podwójnego niebezpieczeństwa pojawiło się w siódmej rundzie, kiedy Marriott zrezygnował z gry singlem. Sims przejął kontrolę i uderzył swojego pierwszego pałkarza, J.B. Crawforda, narzutem, aby załadować bazy. Jednak odzyskał siły i pokonał Rodrigueza po tym, jak nie trafił w trzy punkty za dwa punkty.

Seattle sprawiło, że był to mecz składający się z trzech rund po singlu Crawforda RBI z Buckiem Farmerem w dziewiątej rundzie. Bale wezwał Iana Gibauta do zmierzenia się z Rodriguezem, który ponownie wyrównał. Gibaut wykonał potrójny strikeout swoją szybką piłką, aby uzyskać obronę i grę.

„To wydawało się znaczące. To było ważne. Są naprawdę, naprawdę wyjątkowi” – ​​powiedział Bell. „Wyglądało na to, że wielu graczy i wielu miotaczy wniosło swój wkład. Dużo się działo przez ostatnie kilka dni i wydaje mi się, że to zwycięstwo organizacyjne. „Wszystkie ręce na pokład, starają się pomóc nam przetrwać tę próbę”.