24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sieć NFL nadal się zmniejsza, a Starc, Siciliano, Palmer i Silva odpadają: Źródło

Sieć NFL nadal się zmniejsza, a Starc, Siciliano, Palmer i Silva odpadają: Źródło

Przycinanie trwa w NFL Network wraz z odejściem osobistości występujących na antenie Melissy Stark, Andrew Siciliano, Jamesa Palmera i Willa Silvy, powiedział dyrektor posiadający bezpośrednią wiedzę na temat tych posunięć. Sportowiec.

„Jak zwykle o tej porze roku, oceniamy listę naszych talentów na nadchodzący sezon 2024 i kolejne lata” – powiedział rzecznik NFL Network Alex Reithmiller. Sportowiec. „Ten proces skutkuje odnowieniami, brakami odnowień oraz uzupełnieniami naszego składu talentów, w zależności od potrzeb programowych. Tym odchodzącym talentom składamy nasze najgłębsze podziękowania i uznanie za ich ciężką pracę i wkład w NFL Media”.

Stark był częstym gościem stacji i pozostaje reporterem pobocznym programu „Sunday Night Football” stacji NBC.

Siciliano od lat jest jednym z głównych gospodarzy w sieci. Począwszy od 2005 roku, zyskał popularność jako dyrygent nadawany na antenie pakietu „RedZone” firmy DirecTV, zanim platforma utraciła prawa do strumieniowego przesyłania gier do serwisu YouTube Google przed zeszłym sezonem.

Sieć NFL obniżyła koszty we wszystkich aspektach. Niedawno ogłosiła, że ​​przeniesie swój popularny program „Good Morning Football” z Nowego Jorku do studiów w Los Angeles. Jak dotąd tylko Jamie Erdahl powiedziała, że ​​uda się z serialem na zachód, natomiast Peter Schrager, Kyle Brandt i Jason McCourty nie ogłosili jeszcze swoich zamiarów. Silva między innymi dostarczał aktualności na temat programu. GMFB, który również nie został w tym roku wysłany na Super Bowl, ma przerwę do czasu ponownego uruchomienia pod koniec sierpnia.

Palmer był krajowym korespondentem sieci NFL. Z siecią związany od niemal dekady.

Organizacja NFL prowadzi rozmowy na temat sprzedaży sieci i innych aktywów NFL Media firmie ESPN w ramach zamiany akcji. Decyzji w obu sprawach można spodziewać się w nadchodzących miesiącach.

READ  Centrum Galerii Sław NBA Bob Lanier zmarł w wieku 73

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Cooper Neal/Getty Images)