13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Malachi Flynn zdobył 50 punktów z ławki rezerwowych w przegranej z Pistons, ustanawiając rekord punktacji rezerw franczyzy

Malachi Flynn zdobył 50 punktów z ławki rezerwowych w przegranej z Pistons, ustanawiając rekord punktacji rezerw franczyzy

Jeśli nie sądziłeś, że sezon Pistons może być jeszcze dziwniejszy, Malachi Flynn zdobył 50 punktów w środowej porażce 121-113 z Atlanta Hawks.

50. piłka Flynna to najwięcej oddane przez zawodnika na ławce rezerwowych i ósme pod względem liczby zdobytych przez jakiegokolwiek zawodnika w historii Detroit. Jest to także drugi wynik zawodnika rezerwowego w historii NBA (z 50 punktami Nicka Andersona w 1993 r.), po zdobyciu 51 punktów przez Jamala Crawforda przeciwko Dallas w 2019 r.

Flynn, który w swojej karierze zdobywał średnio 5,2 punktu na mecz, ma najniższą średnią punktacji spośród wszystkich 50-punktowych graczy w historii NBA.

„Trudno to opisać (z perspektywy), ponieważ chcesz wygrać. Ale na pewno jest to dobre uczucie” – powiedział Flynn po meczu. „Myślę, że za kilka dni będę mógł spojrzeć na to z właściwej perspektywy”.

Flynn dodał, że był to jego pierwszy mecz, w którym zdobył 50 punktów na jakimkolwiek poziomie koszykówki.

„Prawie mi się to udało w szkole średniej. Miałem 49 lat i trener mnie wyciągnął. Nadal mam do tego urazę” – powiedział.

Biuletyn pulsacyjny

Darmowe codzienne aktualizacje sportowe prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Subskrypcja

Darmowe codzienne aktualizacje sportowe prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Subskrypcja

On kupujeKup newsletter Puls

Flynn, który został przejęty przez Pistons w ostatecznym terminie transakcji w NBA, miał w poprzedniej karierze najwyższy wynik w karierze wynoszący 27 punktów.

25-letni strażnik, którego hojnie wymienia się jako mierzącego 180 cm wzrostu, został wybrany w pierwszej rundzie w 2020 roku. Dołącza do takich graczy jak Corey Brewer, Sadiq Bey i Tony Delk jako tajemniczy gracze, tworząc prestiżową listę 50 . Klub Punktowy.

Pod nieobecność Cade'a Cunninghama i problemy Jadena Iveya Flynn rozegrał 34 minuty i w przegranej z Detroit wystąpił 18 z 25 minut na boisku.

READ  „Mamy plan”: Jazz zapowiada handel Mitchellem, przyznaje, że zmiana była konieczna

„Po prostu pracuje nad swoją grą. Każdego ranka jest na siłowni, około godzinę przed treningiem, może dłużej” – powiedział trener Pistons Monty Williams. „Widziałem to dziś wieczorem”.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Scott Cunningham/NBAE za pośrednictwem Getty Images)