30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Showrunner „Daredevil” nazywa „Born Again” MCU „przestarzałym oszustwem Disneya” – ostateczny termin

Showrunner „Daredevil” nazywa „Born Again” MCU „przestarzałym oszustwem Disneya” – ostateczny termin

Steven DeKnight, reżyser serialu „Marvel” Netflixa nieostrożny serial, nazywając nadchodzącą serię Disney+ „starym oszustwem Disneya”, które uniemożliwi twórcom serii Netflix odzyskanie należnych im środków finansowych.

Scenariusz i producent wykonawczy: Tajne SprawyMatt Corman i Chris Ord, nowa część kręci się wokół Charliego Coxa nieostrożny, znany również jako Matt Murdock, za dnia jest prawnikiem, a nocą walczącym z przestępczością. Vince D’Onofrio ponownie wciela się w rolę szefa mafii Wilsona Fiska, znanego również jako Kingpin.

DeKnight był showrunnerem pierwszego sezonu Netflix nieostrożny, Który rozpoczął się w 2015 roku i był kontynuowany przez trzy sezony.

DeKnight odpowiadał na post NA

Thomas napisał, że zmiana nazwy serialu to „oszustwo” mające na celu zresetowanie warunków kontraktu związku do poziomu z sezonu 1. DeKnight odpowiedział

„Żeby było jasne, nie mogę się doczekać, aż Charlie Cox i niesamowity @VincentDonofrio przerobią swoje kultowe piosenki” – napisał później DeKnight

Ogłoszono pozostałych głównych członków obsady Daredevil: Narodzony na nowo Obejmuje Margheritę Levievę, Sandrine Holt, Michaela Gandolfiniego, Artiego Frochana i Nikki M. James. Reżyser Punishera Jon Bernthal również ponownie wciela się w swoją rolę.

Cox rozmawiał z NME pod koniec ubiegłego roku o swojej roli w nadchodzącym reboocie.

„To musi być reinkarnacja, musi być inaczej, w przeciwnym razie po co mielibyśmy to robić?” Cox powiedział publikacji. „Moim zdaniem ta postać sprawdza się najlepiej, gdy jest skierowana do nieco dojrzalszych odbiorców. Przeczuwam, że na Disney+ będzie mrocznie, ale prawdopodobnie nie będzie aż tak krwawo”.

Daredevil: Narodzony na nowoktóry kręcił zdjęcia w Nowym Jorku i okolicach, miał trzy miesiące po rozpoczęciu ośmiomiesięcznych zdjęć do nowego, 18-odcinkowego sezonu dla Disney+, kiedy produkcja została wstrzymana z powodu strajku WGA.

READ  Podsumowanie i opinie NXT (25 października 2022): Dorastanie