19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gillespie prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania filmu o Supergirl

Gillespie prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania filmu o SupergirlZdjęcie: Disney, grafika: Warner Bros. Pictures

Twórcy filmów „Cruella” i „Ja, Tonya”, Craig Gillespie, rozpoczął rozmowy w sprawie wyreżyserowania aktorskiego filmu „Supergirl” w Warner Bros. Pictures. Pictures i DC Studios.

Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się jesienią tego roku i będą pierwszym z nowych projektów DC Universe, który zostanie nakręcony po zakończeniu zdjęć do filmu „Superman” Jamesa Gunna, nad którym James Gunn obecnie pracuje, a zakończy się późnym latem tego roku.

Gwiazda „House of the Dragon” Millie Alcock zdobyła rolę Supergirl i oczekuje się, że pojawi się w innym projekcie DC przed swoim debiutem w „Supergirl”.

Film oparty jest na serii komiksów Toma Kinga z 2022 roku Supergirl: Woman of Tomorrow, a scenariusz zaadaptowała Ana Nogueira.

Gunn wcześniej opisała film w następujący sposób: „Supergirl dorastała na skale, kawałku Kryptonu, przez pierwsze 14 lat swojego życia patrzyła, jak wszyscy wokół niej umierają i są zabijani w przerażający sposób, a potem przybyła na Ziemię jako młoda dziewczyna To najbardziej hardcorowy. To nie jest dokładnie ta Supergirl, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Gunn i Peter Safran są producentami, a Chantal Nong jest producentem wykonawczym.

źródło: Czas dostawy
Poprzedni artykułDrew Goddard przejmuje reżyserię piątego filmu „Matrix”.
Następny artykułW czwartym sezonie „Wiedźmina” do obsady dołączyły trzy osoby

READ  Jerry Blavat, legenda radia z Filadelfii, zmarł w wieku 82 lat