13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seahawks zwolnili Jamala Adamsa cztery lata po katastrofalnej wymianie handlowej z Jets

Seahawks zwolnili Jamala Adamsa cztery lata po katastrofalnej wymianie handlowej z Jets

NFL

Jamal Adams będzie szukał nowego domu poza sezonem NFL.

Jak wynika z wielu raportów, cztery lata po udanej transakcji z Jets w celu wylądowania Adamsa, Seahawks udostępnili zabezpieczenie.

Posunięcie to jest szczególnie kosztowne dla Seattle, ponieważ wiąże się z ograniczeniem do 20,8 miliona dolarów.

Seahawks wysłali do Jets dwa wybory w pierwszej rundzie, wybór w trzeciej rundzie i zabezpieczający Bradley McDougald do Jets w zamian za Adamsa oraz wybór w czwartej rundzie latem 2020 roku.

Seahawka zwalnia Jamala Adamsa cztery lata po przeboju handlowym z Jets. Obrazy Getty’ego

Adams powiedział wówczas, że płakał „łzami radości” i że jego plan zakładał wycofanie Seahawks z drużyny.

„Bardzo się w tej sprawie modliłem i prosiłem Boga, aby umieścił mnie tam, gdzie chcę, czy będzie to powrót do Nowego Jorku, czy też sprzedaż tego przedmiotu” – powiedział Adams. „To jest moje powołanie. Zostanę tutaj i jestem podekscytowany możliwością bycia zawodnikiem Seattle Seahawk”.

Adams zmagał się z kontuzjami w Seattle, zerwał ścięgno lewego mięśnia czworogłowego uda podczas otwarcia sezonu w 2022 roku i opuścił resztę roku.

W zeszłym sezonie opuścił osiem meczów, a ówczesny trener Seahawks Pete Carroll przyznał, że rok wcześniej doznał kontuzji kolana. To wciąż nie dawało spokoju Adamsowi.

Adams został również ukarany grzywną w wysokości 50 000 dolarów przez ligę NFL za zbesztanie specjalisty od wstrząśnienia mózgu podczas październikowego meczu.

Po ostatnim sezonie Seahawks przenieśli Carrolla z głównego trenera na stanowisko front office, zastępując go koordynatorem obrony Ravens Mike'iem McDonaldem.

Jamal Adams z Jets w 2019 roku.
Jamal Adams z Jets w 2019 roku. Josepha E. Amaturo

Oprócz Adamsa we wtorek Seahawks zwolnili także Quandre Diggsa z rezerwy.

Jets wykorzystali wybór Seahawks na rok 2021 w ramach pakietu mającego na celu wymianę z Vikings w celu wybrania ofensywnego liniowego Alijaha Vera-Tuckera i pozyskali gwiazdę Garretta Wilsona dzięki wyborowi Seattle w pierwszej rundzie draftu w 2022 roku.

READ  Tiger Woods mówi, że „Greg Norman musi odejść”, aby zakończyć PGA Tour i zająć drugie miejsce w LIV Drewno tygrysie

Adams zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Jets w drafcie NFL 2017, a przed transakcją był zawodnikiem Pro Bowler w latach 2018 i 1919.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/03/05/sports/seahawks-cut-jamal-adams-four-years-after-disastrous-trade-with-jets/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania