22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung obiecuje poprawić wady aparatu Galaxy S24 za pomocą aktualizacji

Samsung obiecuje poprawić wady aparatu Galaxy S24 za pomocą aktualizacji

Najnowsze flagowce Samsunga oferują szereg ulepszeń poprawiających jakość życia, w tym jaśniejsze wyświetlacze, solidniejsze obudowy, większą wydajność, ulepszone aparaty i dłuższą żywotność baterii. Występują jednak pewne drobne problemy z aparatem w serii Galaxy S24 i prawdopodobnie zostaną one rozwiązane poprzez aktualizacje oprogramowania.

Przyszłe aktualizacje poprawiające i poprawiające jakość aparatu Galaxy S24

Kiedy Galaxy S24 Użytkownik złożył skargę Jeśli chodzi o jakość aparatu na oficjalnym forum Samsunga, moderator forum jest odpowiedzialny za aktualizacje związane z aparatem otwarty Samsung stale stara się udoskonalać aparat i otrzymuje opinie użytkowników różnymi kanałami.

Powiedzieli, że poprawią wydajność aparatu poprzez przyszłe aktualizacje oprogramowania i ujawnili, że Samsung koncentruje się na poprawie wierności kolorów i efektu 3D w serii Galaxy S24 w porównaniu ze smartfonami z serii Galaxy S poprzedniej generacji.

Wersja przetłumaczona

Na podstawie tego, co użytkownicy publikują w Internecie, wydaje się, że seria Galaxy S24 uległa poprawie w stosunku do Galaxy S23, ale są z nią pewne problemy. Hałas i pasy na niebie w warunkach słabego oświetlenialekkie prześwietlenie w świetle dziennym oraz Mniejszy zakres dynamiki w przypadku niektórych źródeł światła W warunkach słabego oświetlenia. Wydaje się również, że występują pewne problemy ze szczegółami przechwyconymi z niektórych tekstur.

Chociaż firma Samsung nie ujawniła, kiedy wyda nową aktualizację oprogramowania rozwiązującą te problemy, możemy spodziewać się, że pierwsze dwie aktualizacje oprogramowania będą zawierać pewne aktualizacje związane z aparatem. Tak przynajmniej wynika z osiągnięć Samsunga. Samsung poprawił prędkość przechwytywania i przetwarzania przez aparat w porównaniu do serii Galaxy S23.

READ  Wyciek cen iPhone'a 14 wskazuje na dobre i złe wieści, jeśli uaktualnisz w tym roku