7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Robert De Niro krzyczy na swojego byłego asystenta Grahama Chase’a Robinsona na sali sądowej, gdy zeznania nabierają tempa

Robert De Niro krzyczy na swojego byłego asystenta Grahama Chase’a Robinsona na sali sądowej, gdy zeznania nabierają tempa

Aktor Robert De Niro krzyknął: „Wstydź się!” Podczas zeznań we wtorek na sali sądowej w Nowym Jorku skierował swoje uwagi w stronę: Jego były asystent wykonawczy I wiceprezydent który Szuka milionów dolarów Po tym, jak oskarżyła swojego byłego szefa o molestowanie.

Graham Chase Robinson wraz ze swoim prawnikiem obserwowała, jak gniew De Niro narastał, gdy prawnik Andrew McCurdy obrzucił go oskarżeniami w stylu tabloidu, które jego klient wysunął w związku z zachowaniem De Niro wobec Robinson, gdy zaspokajała jego potrzeby, duże i małe, od 2008 r. 2019.

Robinson (41 l.) domaga się 12 milionów dolarów z tytułu cierpienia emocjonalnego i szkody dla jej reputacji, przez co, jej zdaniem, straciła pracę i nie jest w stanie otrząsnąć się po traumie związanej z pracą dla De Niro. Kiedy odeszła, zarabiała 300 000 dolarów rocznie, sfrustrowana interakcjami z dziewczyną De Niro i wpływem, jaki jej zdaniem wywiera ona na aktora.

Ława przysięgłych rozpatruje także dowody związane z pozwem De Niro przeciwko Robinsonowi, w którym twierdzi on, że ukradła mu rzeczy, w tym 5 milionów punktów, które można przeznaczyć na loty. De Niro domaga się przywrócenia pensji Robinsona na trzy lata.

McCurdy zapytał De Niro, czy to prawda, że ​​czasami oddawał mocz podczas rozmowy telefonicznej z Robinsonem.

„To bzdury” – odpowiedział De Niro. – Czy po to nas tu wszystkich sprowadziłeś?

Na tym szkicu z sali sądowej Robert De Niro zeznaje przed sądem federalnym na Manhattanie we wtorek, 31 października 2023 r. w Nowym Jorku.

Elżbieta Williams/AP


McCurdy powiedział De Niro, że nazwał Robinsona „b-w jej twarz”.

„Nigdy nie byłem wobec niej agresywny” – odpowiedział aktor, choć przyznał, że mógł używać tego słowa w rozmowach z nią.

Zarzut, że powiedział Robinsonowi, że wolałby podrapać się po plecach, niż użyć drapaczki, wywołał kolejną gniewną naganę ze strony De Niro, który powiedział, że mogło się to zdarzyć raz czy dwa, ale „nigdy nie było to oznaką braku szacunku ani sprośności”.

W końcu ze złością spojrzał na Robinsona i krzyknął: „Wstydź się, Chase Robinson!”.

Szybko przeprosił spokojniejszym głosem, patrząc na sędziego Louisa J. Lehmana.

„Nie byłem obraźliwy. Po prostu byłem zdenerwowany”.

Aktor przyznał, że nie ma spisanych zasad dla osób, które z nim współpracowały, ponieważ – jak stwierdził – opierał się na „zasadach zdrowego rozsądku”. Powiedział, że na jej prośbę awansował Robinson na wiceprezes swojej firmy Canal Productions, ale dodał, że jej obowiązki się nie zmieniły.

Czasami De Niro kategorycznie czemuś zaprzeczał, by później przyznać, że może to być prawda w inny sposób niż sugerowano.

Zapytany, czy kiedykolwiek nakrzyczał na Robinson, gdy była w Europie i nie zadzwonił do niego i nie przypomniał mu o ważnym spotkaniu w Kalifornii, De Niro odpowiedział, że nie, ale szybko dodał: „Podniosłem głos”.

Powiedział: Raz się zdenerwowałem. „Zbeształem ją. Nie byłem obraźliwy. Byłem zdenerwowany”.

„Nazwałem ją bachorem” – powiedział McCurdy.

„Mógł to zrobić” – odpowiedział De Niro.

Momentami De Niro wyglądał, jakby chciał opuścić stanowisko świadka.

„Nie mam na to czasu” – powiedział kiedyś.

Odrzucił sugestię McCurdy’ego, aby pozwać Robinsona, zanim ona go pozwała, ponieważ chciał rozgłosu.

„To zwraca na mnie uwagę. To ostatnia rzecz, jaką chciałem zrobić” – powiedział De Niro.

De Niro (80 l.) zdobył dwa Oscary w ciągu sześćdziesięcioletniej kariery filmowej, która obejmowała niezapomniane role w takich filmach, jak „Łowca jeleni” i „Wściekły byk”. Obecnie występuje w filmie Martina Scorsese The Moonflower Killers.

Dawniej CBS Nowy Jork wspomniany W 2019 r. pojawiła się wiadomość audio zawierająca wulgaryzmy rzekomo od De Niro wraz z oskarżeniami o dyskryminację i molestowanie.

„Mieszkasz w Hiszpanii i ty [expletive] Zły na mnie. Powiedz mi, jak miło ty i twoje życie jesteście tam i ty [expletive] Nie odbieraj moich telefonów. jak śmiesz. Zaraz cię zwolnią. Jesteś na [expletive] Historia” – głosi poczta głosowa.

W 19-stronicowym pozwie stwierdzono również, że De Niro żartował na temat swojej recepty na Viagrę i prosił ją o wykonywanie stereotypowych kobiecych obowiązków, takich jak sprzątanie jego mieszkania i naprawianie ubrań – podaje CBS New York.

READ  Co wiesz o ślepocie twarzy, przypadku ślepoty Brada Pitta?