30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

  • Przez Tydzień Chorwacki
  • Wewnątrz
    Handlowy

Otwarcie Rimac w Japonii i Polsce (Foto: Rimac Automobile)

W ramach zaangażowania firmy w budowanie szerszej bazy fanów wysokiej jakości produktów w Japonii i Polsce, utworzono spółki Rimac Tokyo i Rimac Katowice.

Ściśle współpracując z lokalnym partnerem Bingo Sports, firma Rimac Tokyo była gospodarzem serii wydarzeń dla klientów, potencjalnych klientów, fanów i mediów – zamkniętych jazd testowych Nevera Hypercar.

Bingo Sports to jedna z wiodących firm zajmujących się samochodami kolekcjonerskimi w Japonii, skupiająca się na stworzeniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na rynku japońskim, w dalszym ciągu rozwijając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Bingo Sports i założeniem Rimac Tokyo w celu rozszerzenia rynku hipersamochodów w Japonii i na szerszym rynku azjatyckim. BINGO to firma, która podziela naszą pasję do innowacji i wydajności, a także rozległą sieć i doświadczenie w branży samochodów kolekcjonerskich w Japonii nie ma sobie równych. Rimac nadal rozwija się w całej Japonii i Azji. Współpraca z nimi będzie nieoceniona w miarę naszego dalszego rozwoju ”- powiedział Ronnie Gert, dyrektor sprzedaży Rimac Automobile.

„Od supersamochodów z lat 90. po cenione japońskie klasyki – dodaliśmy do naszego portfolio szczytowe osiągnięcie zelektryfikowanych samochodów dzięki Rimac. Jesteśmy dumni z naszej 20-letniej historii oferowania najlepszych samochodów kolekcjonerskich na rynek japoński. Teraz przenosimy to na wyższy poziom i reprezentujemy powstającą historię dzięki niespotykanemu, całkowicie elektrycznemu hipersamochodowi autorstwa Matta Rimocka i jego zespołu” – powiedział Shinji Takei, dyrektor generalny Bingo Sports.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Nevera przyjeżdża do Polski i powstaje Rimac Katowice

Rimac Katowice rozpoczyna w tym tygodniu serię prywatnych wydarzeń i jazd testowych zarówno w Katowicach, jak i Warszawie.

Pion wysokowydajnych i premium Grupy Pietrzak koncentruje się na ugruntowaniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na polskim rynku, dodatkowo poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

READ  Premier Polski mówi, że UE i Rosja uzgodniły potrzebę projektu kaliningradzkiego

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Grupą Pietrzak poprzez utworzenie Rimac Katowice w celu rozszerzenia naszego zasięgu w Europie Wschodniej i Środkowej. Grupa Pietrzak podziela naszą pasję do innowacyjności i efektywności. Ugruntowanie naszej obecności w kluczowych miastach, takich jak Katowice i stolica Warszawa, które charakteryzują się najgęściej zaludnionymi obszarami miejskimi w Europie, jest kluczem do strategii ekspansji i wzrostu firmy Rimac” – mówi Hendrik Malinowski, dyrektor handlowy Bugatti Rimac.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dodać firmę Rimac do portfolio Grupy Pietrzak. Szczyt wydajności i najlepszy hipersamochód, który pojawi się pod szyldem Rimac Katowice, to oferta i wspaniały dodatek do naszej działalności i sieci. Właściciel i dyrektor generalny Rimac Katowice.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Rimac Nevera bije rekord hipersamochodu Ustanowiwszy tylko w tym roku 25 rekordów świata w wydajności, reprezentuje szczyt wydajności elektrycznej i najnowocześniejszej technologii, mogąc poszczycić się zarówno oszałamiającym designem, jak i niesamowitą mocą. Stworzono tylko egzemplarze. Nevera została niezależnie zweryfikowana jako najszybszy pojazd produkcyjny na świecie i najszybszy na świecie pojazd elektryczny, osiągający prędkość 412 km / 256 mil na godzinę.

Zapisz się, aby otrzymywać newsletter Croatia Weekly