12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hooper otwiera nową bazę produktów w Polsce

2. Czerwiec 2021 | Rynki i firmy

Specjalista od farb drukarskich HooperGroup Print Solutions otworzył nową bazę produkcyjną w regionie Wrocławia, aby dostarczać produkty klientom w całej Europie.

Produkcja w nowej lokalizacji rozpoczęła się jesienią 2020 roku i od tego czasu jest stopniowo rozbudowywana.

Źródło obrazu: Domequaleki – Pixabay (obraz kodowany).

Hoobergroup opracowuje powłoki na bazie wody i atramenty na bazie rozpuszczalników, aby zapewnić elastyczność i druk grawitacyjny w nowych budynkach, a także posiada linie skalujące dla atramentów offsetowych, w tym atramentów UV. Dodatkowo zakład posiada laboratorium z Działem Obsługi Klienta i Usług Technicznych. Nowy zakład, będący centralnym centrum serwisowym Grupy Europy Wschodniej, zatrudnia ponad 100 osób.

Produkcja rozpoczęła się jesienią 2020 roku

Hobergroup prowadzi fabrykę hybrydową w Polsce od 1992 roku. Teraz specjalista od farb drukarskich rozszerzył polski oddział o zakład produkcyjny. Z siedzibą w Europie Wschodniej, zakład mieści również laboratorium z obsługą klienta i usługami technicznymi. To laboratorium jest poświęcone wszystkim rodzajom farb drukarskich i ma na celu wspieranie drukarni na całym świecie. Zakład Rockla to trzeci zakład produkcyjny Hooper Group w Europie, łączący się z zakładami w Celle w Niemczech i Bolzano Vicentino we Włoszech.

Produkcja w nowej lokalizacji rozpoczęła się jesienią 2020 roku i od tego czasu jest stopniowo rozbudowywana. Wszystkie linie produkcyjne, biura i laboratorium są już w pełni sprawne. Dr Janus Simanek, dyrektor zarządzający Hobergroup Poland, wyjaśnia: „Wraz z nową fabryką Hoopergup zainwestował również w zaawansowany sprzęt. Cieszymy się, że ta strona jest teraz w pełni funkcjonalna, a teraz klienci mają najwyższy poziom wysokiej jakości atramentu do drukowania a powłoki, które mogą dostarczyć naszą dostawę, są jeszcze szybsze”.

Analiza lakieru Wydanie drugie poprawione

Książki

Analiza lakieru

Rynek wymaga nowoczesnych, wysokowydajnych, nieskazitelnych farb o określonych właściwościach. W przypadku wystąpienia odchyleń od wartości zadanych należy zbadać przyczynę i skorygować błąd. „Standardowe metody” nie ujawniają, dlaczego dana powłoka spełnia wymagania lub nie. W ten sposób autor przedstawia nowoczesne techniki analityczne i ich zastosowania w dziedzinie powłok, które odpowiadają na bardziej złożone pytania. Informacje zawarte w tej książce mogą być wykorzystane do przeprowadzenia analizy awarii, kontroli produkcji i kontroli jakości oraz spełnienia wymagań nowoczesnego zarządzania wysoką jakością. Narzędzie jest doskonałym połączeniem teorii i praktyki dla formulatorów, inżynierów farb i techników aplikacji, którzy szukają najlepszego podstawowego wprowadzenia do analizy farb i konkretnych odpowiedzi na codzienne problemy.

READ  Albania gra z Polską, aby pomóc Holandii wygrać w Irlandii

To może być interesujące również dla Ciebie!

23 września 2020 | Rynki i firmy

23 lipca 2018 | Rynki i firmy

7. grudnia 2020 | Ludzie i biznes

0 komentarzy

Nie jesteś obecnie zalogowany

Aby skomentować, zaloguj się.

Używamy plików cookie, aby stale ulepszać i ulepszać nasze strony internetowe. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą Politykę prywatności.


Zaakceptować