23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rezerwacja wojskowa do startu w Miss Supranational w Polsce

Hrabia D.C. Brockmont (Pilstar.com) – 26 lipca 2021 – 19:00

MANILA, Filipiny – Przed pogrzebem 8 sierpnia Tindi Bazaar, jedna z trzech aktywistek z prowincji Badan, została ukoronowana na Miss 2021 Miss Supernational Philippines.

Do Polski wyjedzie 3 sierpnia, by zdążyć na zajęcia przedmeczowe.

Arnold Vegafria, dyrektor krajowy Miss World Philippines, ogłosił tytuł Tindy na jednym z tętniących życiem wydarzeń w Red Hotel w Quezon City. Był rozważany wraz z Kathleen Patton (Aklan), Rufą Nawą (Bohol) i Megan Dean Campbell (Labu-Labu City, Cebu).

28-letnia piękność z Arani została wybrana w plebiscycie przeprowadzonym przez organizację Miss World Philippines oraz kandydatki.

„Dziękuję moim współkandydatom. Dziękuję za spełnienie moich marzeń” – sprowokowała przyciągającą wzrok królową piękności wśród wiwatów innych uczestniczek, które przybyły na koronację.

Po ogłoszeniu, przez całą ceremonię, Tindi płakała z radości, gdy kobiety malowały się nad jej makijażem i nieco powiększoną koroną.

Przed formalnym ogłoszeniem krążyły pogłoski, że organizacja wysłała Rainę HispanoAmericana 2019, zdobywczyni drugiego miejsca, Katrinę Legado.

Krążyły pogłoski, że Miss International Philippines 2019 Isabella de Leon będzie również reprezentować Filipiny, ponieważ nie była w stanie wziąć udziału w międzynarodowych finałach, które odbędą się w Indiach, podczas krajowego wzrostu zmienności delta.

Finał Miss World-Philippines 2021 miał się odbyć 25 czerwca, ale konsultant IATF musiał przesunąć swój plan na inny termin.

Niedawno w poście w mediach społecznościowych organizacja Miss World Philippines napisała: „Organizacja Miss World-Philippines zmienia harmonogram nadchodzącej nocy koronacyjnej Miss World-Philippines, pierwotnie zaplanowanej na niedzielę 25 lipca, zgodnie z przetasowanymi ograniczeniami GCQ IATF To samo miejsce w Manili, od 8 sierpnia ”.

Na bankiecie wysłanym w poniedziałek Tindi powiedziała, że ​​nie spodziewa się koronacji Miss Supranational Filipiny w 2021 roku. Powiedziała, że ​​da jej wszystko, by zdobyć koronę Miss Supernational.

READ  Gwyneth Paltrow przekazuje darowiznę na historyczny znak na cmentarzu żydowskich przodków w Polsce

„To bardzo nieoczekiwane, ponieważ zwykle spodziewamy się, że będzie to duża arena utraty widzów. Ale moja jest naprawdę inna. Nie chodzi o noc koronacyjną, ale o publiczność, ale zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę chodzi o obowiązki i odpowiedzialność korony Więc mamy ponad rok Musisz zaakceptować, że musisz pracować dla organizacji – powiedział.

Ujawnił również, że tytuł Supernational jest jego wymarzoną koroną, odkąd skończył 16 lat.

„Wyrafinowana korona była moim marzeniem, odkąd skończyłam 16 lat. Teraz, gdy mam wymarzoną koronę, zamierzam poświęcić cały swój czas i wszystkie moje wysiłki dla firmy i promować moją inicjatywę na rzecz społeczności oraz moją misję zostania Miss Supernatural Filipin ”- powiedział.

– Obiecuję reprezentować nasz kraj w międzynarodowych konkursach i zdobyć drugą najbardziej wyrafinowaną koronę naszego kraju – dodał.

Finał Miss World-Philippines 2021 zostanie pokazany publiczności w całym kraju za pośrednictwem Rainbow Network GMA-7 o 22:15. Coronation Night Time Broadcast o 19:00 na platformach KDX, iFlix, VTV i Globe Upstream Pay View.

Miss Supranational 2021 Coronation Night będzie wyemitowana w Polsce 21 sierpnia i wyemitowana na antenie GMA-7. – Z wypowiedziami Johna Milo Severo