2 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bezaf i Compensa, część VIG Poland, współpracują z Akur 8, aby zmienić proces ustalania cen

PARYŻ – () – Akur8 ma przyjemność ogłosić współpracę z dwoma spółkami VIG Poland, Bezaf i Compensa. Z tym nowym kamieniem milowym Akur 8 kontynuuje swój europejski szlak z 7 krajami.

Opracowane specjalnie dla ubezpieczycieli rozwiązanie Agur8 usprawnia ich procesy wyceny poprzez automatyzację modelowania ryzyka i popytu przy użyciu przejrzystej, zastrzeżonej technologii sztucznej inteligencji. Główną zaletą dla ubezpieczycieli jest dokładność przy dużych prędkościach, przy zachowaniu pełnej przejrzystości i kontroli nad opracowanymi modelami.

VIG (Vienna Insurance Group) to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie i jeden z wiodących ubezpieczycieli w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracując z Akur 8 w zakresie podatków od ubezpieczeń komunikacyjnych, Compensa jeszcze bardziej przyspieszy swoją cyfrową transformację, która zmieni najważniejszy proces wyceny. PESAF, nowa, w pełni cyfrowa i żywa firma stworzona przez VIG Poland, wprowadza na rynek swój nowy produkt, Akur 8, który promuje korzyści rynkowe w krótkim czasie.

„Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią VIG Poland i zrobić znaczący krok naprzód w promowaniu cen ubezpieczeń i cyfrowej transformacji w ich branży. Jesteśmy bardzo pokorni, mogąc być z Bezoffem, rozpoczynając ich pełną cyfrową podróż, aby dostarczyć swoje produkty polskim konsumentom w terminowy sposób”. Pomagamy. ”, Mówi Samuel Falmagne, dyrektor generalny Akur 8.

„VIG był w stanie wesprzeć Polskę w uruchomieniu nowej inicjatywy, jednocześnie wzmacniając obecność Akur 8 w Europie. Polska jest do tej pory naszym siódmym europejskim krajem.” Mówi Brun de Linares, szef sprzedaży w Akur 8.

„Pisoff to czysto cyfrowe przedsiębiorstwo z silną tożsamością technologii insertów, którą z dumą uruchamiamy pomimo bardzo wymagającego środowiska, w którym Covid radził sobie gorzej. W przypadku najbardziej strategicznego procesu działania przy wprowadzaniu nowego produktu. ”, – mówi Rabase Mosionek, CEO Beacaf i członek Komitetu Wykonawczego Compensa, VIG, Polska.

O Akur 8

Akur8 Rewolucjonizuje ceny ubezpieczeń dzięki przejrzystej sztucznej inteligencji. Akur 8 opracował unikalne rozwiązanie do wyceny ubezpieczeń oparte na sztucznej inteligencji, które automatyzuje modelowanie dla firm ubezpieczeniowych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej przejrzystości i kontroli nad tworzonymi modelami, których potrzebują regulatorzy na całym świecie. Akur 8 to jedyne rozwiązanie do uczenia maszynowego i marketingu światów przyrody.

READ  Słoweńcy modlą się, aby Nicola Kirby przejęła władzę w Polsce

O pisoffie

Odwal się Jest przedsięwzięciem cyfrowym o silnej tożsamości technologicznej wkładek, która czerpie korzyści z wyjątkowej pozycji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Cyfrowy start-up został założony przez VIG, wiodącą grupę ubezpieczeniową w Austrii, Europie Środkowo-Wschodniej, aby zapewnić wyjątkowemu dystrybutorowi unikalną ofertę dla klientów oraz potencjał ekspansji do innych krajów, w których działa VIG.

O Kompensa

W ramach Vienna Insurance Group Compensa od wielu lat działa na polskim rynku, stale rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby sprostać oczekiwaniom wschodzących klientów.

O VIG

Wiedeńska Grupa Ubezpieczeniowa (VIG) Jest wiodącym specjalistycznym towarzystwem ubezpieczeniowym w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niej około 50 firm w 30 krajach. To firma z wieloletnią tradycją, silnymi markami i bliskością do klienta. VIG opiera swoją działalność na blisko 200-letnich doświadczeniach w branży ubezpieczeniowej. Zatrudniająca około 25 000 pracowników Vienna Insurance Group jest niekwestionowanym liderem na kluczowych rynkach grupy, co czyni ją idealną pozycją rynkową do wykorzystania długoterminowych możliwości rozwoju w regionie 180 milionów ludzi.