29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rewanżowy mecz Eagles-Chiefs MNF Super Bowl z dużą liczbą remisów – NBC Sports Philadelphia

Rewanżowy mecz Eagles-Chiefs MNF Super Bowl z dużą liczbą remisów – NBC Sports Philadelphia

To był jedyny mecz, który wszyscy w Filadelfii mieli w swoim kalendarzu w chwili ogłoszenia harmonogramu NFL na 2023 rok.

Tydzień 11. Poniedziałkowy wieczór piłkarski. Stadion Arrowhead. Rewanżowy mecz Super Bowl LVII pomiędzy Eagles i Chiefs.

Lepszego scenariusza też nie mogłeś napisać przed meczem. Zarówno Eagles, jak i Chiefs dobiegali końca, ich rekordy zapewniały, że zajmowali czołowe miejsca w lidze, a dwóch rozgrywających kalibru MVP mierzyło się ze sobą.

To był przepis na sukces.

Rewanż za zeszłoroczny Super Bowl? Tak. Być może zapowiedź tegorocznego Super Bowl? Tak też.

I patrząc na to, co się dzieje, może to nie być takie złe dla NFL.

Poniedziałkowy mecz, udostępniony przez reportera sportowego i biznesowego Joe Pompliano, oglądało średnio 28,9 miliona widzów. Widownia również osiągnęła szczyt i wyniosła 31,2 miliona widzów. Był to nie tylko najczęściej oglądany mecz sezonu NFL, ale także najwyżej oceniany mecz Monday Night Football od 27 lat (Packers at Cowboys w 1996 r.).

To był ekscytujący film, który oglądałem od początku do końca. Zwycięstwo 21-17 było pierwszym zwycięstwem Eagles nad Chiefs w erze Andy’ego Reida. Był to także pierwszy raz, kiedy Jason Kelce pokonał swojego młodszego brata Travisa w NFL. I chociaż listopadowe zwycięstwo nie może wymazać bólu po porażce w Super Bowl, z pewnością był to mecz, jakiego życzyli sobie Orły.

Przed poniedziałkiem drużyna Eagles rozegrała swój najwyżej oceniany pojedynek w sezonie, grając w 9. tygodniu z Cowboys. Mecz oglądało średnio 27,1 miliona widzów. Teraz dwa pierwsze miejsca należą do ptaków.

Nie można temu zaprzeczyć. Każdy uwielbia oglądać orły… a liczby to potwierdzają.

READ  Cristiano Ronaldo zabrał głos po raz pierwszy od szokującego wyjścia Portugalii z mundialu