12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rekord Polski anty-LGBTQ + ukrywa zwycięstwo olimpijskie – Politico

WARSZAWA – Prezydent RP Andrzej Duda generalnie pogratuluje każdemu polskiemu sportowcowi zwycięstwa, ale był niezwykle powolny po zdobyciu pierwszego w kraju srebrnego medalu, kobiety Łazika, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w środę.

Zajęło to dzień rosnącej presji polskie media Polityczna opozycja przed Dudą powitała polską drużynę. Pojawiły się pytania, czy jego niechęć była kierowana przez Katarginę Jillman, jedną z czterech łazików, które pojawiły się jako lesbijka. Duda wyzwolił Kampania Wbrew temu, co nazwał „ideologią LGPD” podczas zeszłorocznej kampanii wyborczej, próbując przyciągnąć konserwatywnych wyborców.

Podczas emocji Wywiad W środę w telewizji państwowej Jillman podziękował swojej dziewczynie.

Podejrzenie Tweeted W czwartkowy wieczór powiedział: „Szanuję wszystkich naszych olimpijczyków… wszystkich tych, którzy ciężko trenują, by reprezentować Polskę”.

Mimo że członkowie rządzącej prawicowej koalicji kierowanej przez Nacjonalistyczne Prawo i Sprawiedliwość angażowali się w werbalne ataki na osoby LGBTQ+, premier Mathews Moraviki pozdrowił „wspaniałe” polskie łodzie prosto w twarz. Poczta Dzień po ich zwycięstwie.

Według tegorocznej „Tęczowej Europy” Polska jest jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów w Unii Europejskiej. Zaszeregowanie ILGA – Europe, organizacja pozarządowa zajmująca się prawami osób LGBT z siedzibą w Brukseli.

Warszawa jest Uwięziony Z UE w serii Postanowienia Samorządy ogłosiły się „strefami bez ideologii LGBT”, co wpłynęło na pewną formę finansowania UE. Komisja Europejska Wystrzelony Pozew przeciwko Polsce na początku tego miesiąca za „brak współpracy” na prośbę o szczegółowe informacje na temat uchwał.

Parlament Europejski na początku tego roku Ogłoszony Cała Unia Europejska jest „wolną strefą LGBTQ”.

Ten artykuł został zaktualizowany, aby pogratulować Dudzie konstruktorek.

READ  Termin międzynarodowej zbiórki zawodników na osobisty debiut w Polsce 20 listopada - Kalendarium