22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Druga porażka siatkówki-polskie ramię Japonia, Brazylia powstrzymuje Stany Zjednoczone

TOKIO, 30 lipca – Mistrzyni świata w siatkówce mężczyzn zmierzyła się z entuzjastyczną Japonią w prostych setach, a Brazylia uciekła w piątek przed wczesnym strachem przed pokonaniem Stanów Zjednoczonych.

Wilfredo Lyon, który wygrał z Wenezuelą, wrócił do złota i zajął trzecie miejsce w Polsce A z 17 punktami i dwoma asami w Tokio, aby awansować na 10 punktów na szczycie puli.

Kapitanowie Yuki Ishikawa i Yuji Nishita zdobyli najwyższe noty Japonii, odpowiednio 16 i 13, ale doświadczenie i obrona Polski utworzyły 12 bloków, co dało Japonii drugą porażkę.

– Zaczęliśmy dobrze serwować, ale pogorszyliśmy się w ostatnich dwóch setach. Nasz szybki atak nie był dobry – powiedział trener Japonii Yuchi Nakaki. „Ich Libero (Pavel Jadersky) naprawdę kontrolował mecz”.

Brazylia, numer jeden na świecie i złota medalistka 2016 roku, była oszołomiona w secie otwierającym, chociaż Stany Zjednoczone zachowały cztery sety, zdobywając kolejne trzy punkty 30-32 25-23 25-21 25-20 i zajmując drugie miejsce w grupie B. .

Brazylijski zapolowy Ricardo Lucarelli z 19 punktami był na szczycie tabeli, wspierany przez Yondi Leala (18 punktów) i Wallace de Souza (17 punktów), gdy wycofał się z prostych setów Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego (ROC).

– Po porażce mieliśmy spotkanie zespołowe i wczoraj trenowaliśmy na wakacjach – powiedział kapitan Bruno Resente. „Myślę, że pomogło to oczyścić nastrój po tej stracie i przywrócić naszą pewność siebie”.

Trener Brazylii Renan Doll Soto pochwalił swojego kapitana, który miał w turnieju 51 setów.

„Bruno jest bardzo sprytny w swoich setach. Zawsze śledzi liczby i procenty z meczami w każdym secie, a sprytny wybór ustawi nasz atak” – powiedział Tol Soto.

Kanada pokonała Wenezuelę 25-13 25-22 25-12, trzy punkty za Polską i zajęła drugie miejsce w grupie A.

Raport Rohita Naira w Bangalore; Edytowanie przez Toby’ego Davisa

READ  Wyzwania związane z przyjmowaniem dzieci bez opieki z Ukrainy w Polsce – Zagadnienia reprezentacji prawnej – Polska

Nasze standardy: Zasady Fundacji Thomson Reuters.