20 kwietnia, 2024

Ravi Tahiya zdobył srebro na Polish Open

Warszawa, 9 czerwca: PTI

Ravi wykonał kilka ataków obiema nogami i prawą nogą, ale Abdullaev był mocny w swojej obronie, co pokazało znaczną poprawę po odbiciu w pierwszej rundzie.

Żaden z jego wysiłków nie opłacił się, ale Ravi nie wydawał się mieć planu B i zamiast tego stracił punkty w kontrataku.

Uzbecki crawler dusił się w drugiej tercji, ale Ravi nadal nie mógł przełamać obrony i ostatecznie przegrał tytułowe starcie 3-5.

W swoich poprzednich meczach Ravi pokonał przeciwników, tracąc parę na początku drugiej tercji. Jednak w finale to się nie udało. Wszyscy jego przeciwnicy wielokrotnie atakowali jego lewą nogę, ale Ravi, mistrz Azji i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 z największą wytrzymałością chwytaka, wciągnął go do swoich walk.

Ravi, który będzie rywalizował dopiero w swoim drugim meczu w sezonie, zaczął od łatwego zwycięstwa 10:1 nad Abdullahem, ale walczył z Atlanem Askaro z Kazachstanu, zanim wygrał 13-8.

Swoje miejsce w półfinale wywalczył Amerykanin Nathan Khalid Domasello 9-5, który podobnie jak Ravi startuje zazwyczaj w kategorii 57kg.

Ravi następnie pokonał Reza Ahmadali Adrinakarchi z Iranu 7-4.

Najtrudniejszą łodzią dla Raviego okazała się jego walka w drugiej rundzie z Ascaro. Chodziło o wytrzymałość i siłę, gdy Indianie wykonali dramatyczny zwrot po pokonaniu 0-8 w zwycięstwie z Kazachstanem.

Podczas gdy Indianie walczyli o negocjacje z szybkimi ruchami kazachskiego zapaśnika, srebrny medalista Mistrzostw Azji Askarow oszołomił Raviego atakiem dwunożnym. Chociaż Ravi ustawił się przed kontratakami, nie był w stanie ich przeprowadzić.

To dziwna scena, gdy Ravi walczy i jego obrona spada. Był o ruch i dwa punkty od kłopotliwej porażki z powodu technicznej przewagi.

Jednak jego przeciwnik stracił rozpęd w drugiej tercji, a Ravi używa go, aby wykonać ruchy obalenia jeden po drugim, aby zanotować 13 prostych punktów.

READ  Dvds - Aktualności - Grupa Bojowa eFP Polska na rzecz walki z magią Świąt Pierwszorzędnych

W trzeciej rundzie z łatwością pokonał Tomacello, ale pozwolił Amerykanowi złapać lewą nogę. Z trzema punktami na uzgodnione pięć punktów, Tomacello nie był w stanie dokończyć rzutu, ale był w stanie wyciągnąć Raviego z areny.

Obrona jego stóp znów zadrżała, ale wytrzymałość Raviego przyciągnęła go z powrotem. Wygrał 7-4 z irańskim Reza Ahmadali Adrenakarchi, który utrzymywał Indian w miejscu, kilkakrotnie blokując lewą nogę.

Jednak do końca Irańczycy nie mieli dużo energii.

Deepak Punia został wykluczony z wyścigu 86 kg we wtorek z powodu kontuzji łokcia.

Vinesh Bogat (53 kg) i Anshu Malik (57 kg) zaprezentują swoje wyzwanie w turnieju serii rankingowej w piątek. BDS W AT BS BS