23 stycznia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ravi Tahiya zdobył srebro na Polish Open

Warszawa, 9 czerwca: PTI

Ravi wykonał kilka ataków obiema nogami i prawą nogą, ale Abdullaev był mocny w swojej obronie, co pokazało znaczną poprawę po odbiciu w pierwszej rundzie.

Żaden z jego wysiłków nie opłacił się, ale Ravi nie wydawał się mieć planu B i zamiast tego stracił punkty w kontrataku.

Uzbecki crawler dusił się w drugiej tercji, ale Ravi nadal nie mógł przełamać obrony i ostatecznie przegrał tytułowe starcie 3-5.

W swoich poprzednich meczach Ravi pokonał przeciwników, tracąc parę na początku drugiej tercji. Jednak w finale to się nie udało. Wszyscy jego przeciwnicy wielokrotnie atakowali jego lewą nogę, ale Ravi, mistrz Azji i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 z największą wytrzymałością chwytaka, wciągnął go do swoich walk.

Ravi, który będzie rywalizował dopiero w swoim drugim meczu w sezonie, zaczął od łatwego zwycięstwa 10:1 nad Abdullahem, ale walczył z Atlanem Askaro z Kazachstanu, zanim wygrał 13-8.

Swoje miejsce w półfinale wywalczył Amerykanin Nathan Khalid Domasello 9-5, który podobnie jak Ravi startuje zazwyczaj w kategorii 57kg.

Ravi następnie pokonał Reza Ahmadali Adrinakarchi z Iranu 7-4.

Najtrudniejszą łodzią dla Raviego okazała się jego walka w drugiej rundzie z Ascaro. Chodziło o wytrzymałość i siłę, gdy Indianie wykonali dramatyczny zwrot po pokonaniu 0-8 w zwycięstwie z Kazachstanem.

Podczas gdy Indianie walczyli o negocjacje z szybkimi ruchami kazachskiego zapaśnika, srebrny medalista Mistrzostw Azji Askarow oszołomił Raviego atakiem dwunożnym. Chociaż Ravi ustawił się przed kontratakami, nie był w stanie ich przeprowadzić.

To dziwna scena, gdy Ravi walczy i jego obrona spada. Był o ruch i dwa punkty od kłopotliwej porażki z powodu technicznej przewagi.

Jednak jego przeciwnik stracił rozpęd w drugiej tercji, a Ravi używa go, aby wykonać ruchy obalenia jeden po drugim, aby zanotować 13 prostych punktów.

READ  Rozmowy energetyczne UE zostały wstrzymane, ponieważ Polska domaga się ograniczeń na rynku emisji dwutlenku węgla

W trzeciej rundzie z łatwością pokonał Tomacello, ale pozwolił Amerykanowi złapać lewą nogę. Z trzema punktami na uzgodnione pięć punktów, Tomacello nie był w stanie dokończyć rzutu, ale był w stanie wyciągnąć Raviego z areny.

Obrona jego stóp znów zadrżała, ale wytrzymałość Raviego przyciągnęła go z powrotem. Wygrał 7-4 z irańskim Reza Ahmadali Adrenakarchi, który utrzymywał Indian w miejscu, kilkakrotnie blokując lewą nogę.

Jednak do końca Irańczycy nie mieli dużo energii.

Deepak Punia został wykluczony z wyścigu 86 kg we wtorek z powodu kontuzji łokcia.

Vinesh Bogat (53 kg) i Anshu Malik (57 kg) zaprezentują swoje wyzwanie w turnieju serii rankingowej w piątek. BDS W AT BS BS